Hori Split Pad Pro: edycja Tears of the Kingdom w sprzedaży za 48 dolarów na Amazon

Kontroler Hori „The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom” Split Pad Pro jest w sprzedaży za 48 dolarów na Amazon. Ta specjalna edycja popularnego alternatywnego Joy-Cona Hori, zwykle sprzedawana za 60 dolarów, oferująca doskonałą ergonomię, jest częścią aktualnych ofert Amazon na błyskawice. Ilości są bardzo ograniczone, więc nie czekaj, aby je zdobyć, jeśli jesteś zainteresowany.

Funkcje Hori Split Pad Pro – edycja Tears of the Kingdom

Hori Split Pad Pro to aktualnie wybrany przez GameSpot najlepszy kontroler Switch dla graczy przenośnych i nie bez powodu: oferuje kompletne, ergonomiczne sterowanie w trybie ręcznym. Przyciski, drążki, spusty i pad kierunkowy są znacznie większe w Split Pad Pro niż w standardowych Joy-Conach. Dlatego biorąc pod uwagę ciasnotę standardowych Joy-Conów, szczególnie jeśli masz duże dłonie, ergonomia Split Pad Pro jest dużą ulgą.

Co więcej, z tyłu znajdują się dwa przyciski z możliwością zmiany konfiguracji i funkcja turbo. Nie obsługuje jednak wibracji ani NFC dla Amiibo i można go używać tylko w trybie przenośnym – nie działają one jako kontrolery ruchu ani jako samodzielny Joy-Con w trybie dla wielu graczy.

Za 60 dolarów otrzymasz to wszystko w kluczowej oprawie graficznej z Tears of the Kingdom, przypominającej o tym, jak spędziłeś wiele godzin zwiedzając każdy zakątek tego świata. Łączy w sobie piękno i wygodę – czego chcieć więcej?

Następna Zelda: Echoes of Wisdom

Wraz z premierą The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom we wrześniu jest to idealna okazja, aby zagrać w kolejną grę Zelda z bardzo odpowiednim kontrolerem. Nowa konsola Nintendo Switch Lite z motywem Zeldy zostanie wydana 26 września w tym samym czasie, co Echoes of Wisdom. Jeśli więc planujesz go kupić, nie będziesz potrzebować Split Pad Pro – chyba że masz także standardowy Switch lub OLED.

Więcej produktów Zelda znajdziesz w naszej ofercie obejmującej ponad 50 akcesoriów i przedmiotów kolekcjonerskich Zelda.

Źródło: www.gamespot.com