Premiera Hollow Knight: Silksong opóźniona – więcej szczegółów wkrótce

Zespół Cherrymy o aktualizacji Hollow Knight: Silksong

Zespół Cherrymy w końcu otrzymał długo oczekiwaną aktualizację dotyczącą premiery Hollow Knight: Silksong. Jednak informacja ta może nie być dla fanów gry najlepsza.

Według przedstawiciela marketingu i wydawcy Team Cherry, Matthew Griffina, Silksong najwyraźniej „planowano wydać w pierwszej połowie 2023 r.”, ale prace nad grą wciąż trwają. Powodem opóźnienia jest fakt, że projekt stał się dość dużym przedsięwzięciem, a zespół chce wydać go w jak najlepszym stanie.

„Hej gangu, tylko krótka aktualizacja dotycząca Silksong. Planowaliśmy wydać ją w pierwszej połowie 2023 roku, ale prace rozwojowe wciąż trwają. Jesteśmy podekscytowani tym, jak gra się kształtuje i stała się całkiem duża, więc chcemy poświęcić trochę czasu, aby uczynić grę tak dobrą, jak to tylko możliwe. Oczekiwać…— Matthew Griffin (@griffinmatta) 10 maja 2023 r”

Poprzednia oficjalna aktualizacja dotycząca Silksong pojawiła się w czerwcu zeszłego roku podczas prezentacji Xbox. Dział gier Microsoftu potwierdził, że Silksong zostanie udostępniony w Game Pass w ciągu najbliższych 12 miesięcy jako jednodniowe wydanie. Jednak biorąc pod uwagę najnowsze osiągnięcia, wydaje się to mało prawdopodobne.

Więcej szczegółów na temat Silksong zostanie ujawnionych, gdy gra będzie zbliżać się do premiery.

Podsumowanie

Hollow Knight: Silksong nie zostanie wydany w pierwszej połowie 2023 roku, jak pierwotnie planowano. Prace nad grą wciąż trwają, ponieważ projekt stał się dość dużym przedsięwzięciem, a zespół chce wydać go w jak najlepszym stanie.

Źródło: Nintendo Life.