Hogwarts Legacy nie będzie zawierał grywalnego quidditcha


Podczas gdy Hogwarts Legacy ma na celu umożliwienie ci spełnienia marzeń o czarodziejskim świecie, jedno nie pozwoli ci na uprawianie magicznego sportu w Quidditchu.

Nieobecność Quidditcha w Hogwarts Legacy została potwierdzona na oficjalnej stronie FAQ gry. Na szczęście Hogwarts Legacy nadal będzie zawierało mnóstwo latania na miotłach, aby dać ci wrażenie szybowania po niebie.

„W quidditch nie można grać w Hogwarts Legacy” – czytamy w oficjalnym FAQ. „Jednak lot na miotle podczas wyzwań związanych z przemierzaniem i wyścigiem na miotłach jest częścią gry. Gracze mogą również latać na miotłach, aby odkrywać nowe i znajome miejsca otaczające zamek Hogwart”.

Grywalny quidditch był już przeszłością, a ten sport miał nawet swoją własną grę podczas Pucharu Świata w Quidditchu.

Reszta FAQ jest warta przeczytania, ponieważ zawiera dość dogłębny podział tego, czego fani mogą oczekiwać od Hogwarts Legacy, gdy zostanie wydana 10 lutego 2023 r., W tym, ile graczy Hogwartu może odkrywać, jakie rodzaje klas mogą wziąć, jak działa zdobywanie kolejnych poziomów i nie tylko.

Zrzuty ekranu z pokazu Hogwarts Legacy PlayStation 5

Omawia również zaangażowanie autorki Harry’ego Pottera, JK Rowling, która stała się znana w ostatnich latach dzięki swoim transfobicznym komentarzom. Nie jest zaangażowana w tworzenie gry, ale jako twórca świata czarodziejów i jedna z największych na świecie gawędziarzy, jej niezwykłe pisarstwo jest podstawą wszystkich projektów w czarodziejskim świecie.

Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź, jak możesz zostać przydzielony do swojego domu Hogwarts Legacy już teraz i zobacz nasz najnowszy zwiastun, który zawierał Slytherin, Dark Magic i Zombies.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.

Źródło : https://www.ign.com/articles/hogwarts-legacy-wont-feature-playable-quidditch