Historyczny wyczyn: Tetris w końcu pokonany po dziesięcioleciach!

Niesamowite, ale prawdziwe! Gra Tetris została w końcu „pokonana” przez zapalonego gracza. Dowiedz się, jak 13-latkowi udało się przejść tę legendarną grę, osiągając nowy poziom.

Historyczne zwycięstwo

Po dziesięcioleciach rywalizacji Willisowi „Blue Scuti” Gibsonowi, który miał zaledwie 13 lat, udało się zawiesić grę Tetris. To bezprecedensowy wyczyn, który wydawał się niemożliwy do osiągnięcia. Ten młody gracz, pasjonat Tetrisa, osiągnął imponujący poziom i maksymalny wynik 999999 – liczby nie są wyższe. Fakt, że tak młody zawodnik dokonał tego wyczynu, jeszcze bardziej zwiększa fascynację publiczności tym bezprecedensowym zwycięstwem.

Wspólna reakcja

Wyczyn ten odbił się szerokim echem w mediach i wywołał bardzo różne reakcje. Niektórzy chwalili młodego Gibsona za jego niesamowity występ, inni go krytykowali. Prezenter Sky News nawet wyśmiał ten wyczyn, sugerując Gibsonowi wyjście na świeże powietrze.

Na szczęście społeczność graczy zebrała się, aby wesprzeć Gibsona i uczcić jego osiągnięcie. Swoje wsparcie i podziw dla tego zwycięstwa wyraziły także osobistości z branży gier wideo.

Pozytywny przekaz

Ta sprawa przypomina, że ​​ważne jest podążanie za swoimi pasjami i świętowanie sukcesów, niezależnie od ich charakteru. Życie jest krótkie i ważne jest, aby cieszyć się tym, co czyni nas szczęśliwymi.

Źródło: www.eurogamer.net