Historia sportowa „Secret Dev Room” jest nadal dostępna dzięki przeglądowi dialogów po ostatniej aktualizacji


Obraz: Gry na pasku bocznym

Aktualizacja [Tue 31st Jan, 2023 10:45 GMT]: Po ostatniej aktualizacji Sports Story wydawało się, że szeroko dyskutowany „tajny pokój deweloperski” został usunięty z gry. Odnieśliśmy się do tej zmiany w oryginalnym artykule poniżej, ale wygląda na to, że pokój w rzeczywistości nie został usunięty, a jedynie zmieniony.

Dowód wideo na to został opublikowany na Twitterze przez @tend0g. Patrząc na poniższy film, widać, że pokój pozostał prawie taki sam, chociaż dialogi się zmieniły, odzwierciedlając przeciwny stan rozwoju do tego, który widzieliśmy na początku.

Zwróciliśmy się do Sidebar Games o komentarz w tej sprawie, na który otrzymaliśmy następującą odpowiedź:

Niestety nie możemy wypowiedzieć się na temat pochodzenia tajnego pokoju deweloperskiego. Czynione są starania, aby usunąć go z gry, ale okazało się to trudne ze względu na sposób programowania gry.

Ponieważ pokój jest obecnie nadal dostępny, wyobrażamy sobie, że w przyszłych aktualizacjach pojawi się więcej zmian. Z pewnością poinformujemy Cię o tym, kiedy i kiedy nastąpią te zmiany.


Oryginalny artykuł [Sun 29th Jan, 2023 17:00 GMT]: Sports Story nie było w najlepszym stanie w momencie premiery, ale na szczęście od tego czasu wydano kilka aktualizacji. Jesteśmy teraz w wersji 1.0.4 i chociaż zawiera ona zwykłe poprawki i ulepszenia, ma też jeszcze jedną interesującą zmianę.

Dostęp do „tajnego pokoju programistów” został teraz zablokowany. Jeśli jeszcze tego nie widziałeś, jest to sekcja gry, w której wchodzisz do ukrytego obszaru i możesz porozmawiać z „twórcami gry wideo” o środowisku programistycznym. Oto pełne informacje o łatce dla Sports Story w wersji 1.0.4:

Historia sportowa — wersja 1.0.4 (29 stycznia 2023 r.)

Główny

Zablokowano dostęp do tajnego pokoju deweloperskiego.

Postęp

  • Jeśli kałamarnica zniknie, powróci na platformę po ponownym załadowaniu gry.
  • Zadanie medali Wildlands birdie zostanie poprawnie odhaczone, jeśli medale zostaną zebrane w wielu rundach.
  • Naprawiono niektóre transakcje, które wymagały pewnej ilości pieniędzy do pracy.

Różne

  • Różne poprawki miejsc/wydarzeń, w których gracz mógł utknąć.
  • Ekrany klubów będą poprawnie wyświetlać więcej niż 5 klubów.
  • Naprawiono błąd, który czasami blokował gracza po rzuceniu piłek golfowych.
  • Kupon 30% działa teraz poprawnie.
  • Łowienie ryb lepką ręką nie będzie już sprawiać problemów.
  • Naprawiono huśtawkę podczas korzystania z zielonego lasu PureStrike.

Sports Story doczekało się niespodziewanej premiery w grudniu zeszłego roku i chociaż nam to nie przeszkadzało, po tak długim oczekiwaniu nie było całkiem „na równi”. Oto krótki fragment naszej recenzji:

„Jeśli kochałeś oryginał, prawdopodobnie uznasz Sports Story za wystarczająco zabawną kontynuację, ale nie można zaprzeczyć, że po latach oczekiwania wydaje się to sporym rozczarowaniem. Zakładając, że pasek boczny poradzi sobie z najgorszymi technicznymi problemów, polecilibyśmy Sports Story każdemu, kto szuka dziwacznego podejścia do sportowej gry RPG, ale ta gra nie zasługuje na miejsce na szczycie listy”.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/01/sports-story-secret-dev-room-still-accessible-with-dialogue-overhaul-after-latest-update