Historia sezonów: wspaniałe życie zmienia klasykę rolnictwaXseed Games ogłosiło, że wyda Story of Seasons: A Wonderful Life na konsolę Nintendo Switch, której premiera odbędzie się latem 2023 roku.

Gra jest pełnym remake’em Harvest Moon: A Wonderful Life, który pierwotnie pojawił się na GameCube w 2003 roku. Z pewnością wygląda i brzmi znajomo, a główny motyw przywołuje wszystkie te wspaniałe wspomnienia, a także kilka łez, także…

Oto lista funkcji dostępnych w Xseed Games:

Kluczowe cechy

Znajoma farma dla nowego pokolenia ‒ Odwiedź tę kultową społeczność dzięki zaktualizowanym systemom, projektom postaci i grafikom, które ożywiają Forgotten Valley, zachowując jednocześnie urok, który sprawił, że oryginał stał się klasykiem.

Twoja historia, Twój sposób ‒ Dzięki opcji gry jako bohater płci męskiej, żeńskiej lub niebinarnej, a także wszystkich kwalifikujących się kandydatów do małżeństwa dostępnych do romansu niezależnie od tego wyboru, gracze mogą naprawdę być tym, kim chcą.

Ewolucja symulacji rolnictwa ‒ Oryginalne funkcje rolnictwa zostały zaktualizowane, wprowadzając nowe emocje w beztroskie życie związane z uprawą roślin i hodowlą zwierząt.

Cudowne życie to coś więcej niż tylko rolnictwo Odpoczywając od codziennej pracy na farmie, zaprzyjaźnij się z niezapomnianymi postaciami w dolinie, pomagaj współmieszkańcom w spełnianiu próśb i doświadczaj zupełnie nowych wydarzeń.

Czy w przyszłym roku wybierzesz Story of Seasons: A Wonderful Life? Przejdź do komentarzy i powiedz nam!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/09/story-of-seasons-a-wonderful-life-remakes-a-farming-classic