High on Life to największa premiera Xbox Game Pass w 2022 roku i największa premiera Game Pass innej firmy w historii


Streszczenie

  • Wysoko Na Życie to największa premiera Game Pass w 2022 roku, największa 3r & D premiera imprezy w historii Game Pass i największa premiera gry dla jednego gracza w Game Pass w historii.
  • Wysoko Na Życie jest już dostępny na Xbox One, Xbox Series X|S i Windows oraz jest dostępny w ramach Xbox Game Pass i PC Game Pass.

Dziś z radością to ogłaszamy Wysoka W życiu komediowa strzelanka z charyzmatycznymi gadającymi pistoletami od współtwórcy Ricka i Morty’ego, Justina Roilanda, Squanch Games — to największa premiera Xbox Game Pass w 2022 roku, największa 3r & D imprezowa premiera Game Pass wszechczasów i największa premiera gry dla jednego gracza w historii usługi. Statystyki te są mierzone pod kątem zaangażowania, na podstawie liczby godzin granych w ciągu pierwszych pięciu dni od premiery.

„To był nasz pierwszy raz, kiedy uruchamialiśmy grę z Game Pass” — powiedział Mike Fridley, dyrektor studia i dyrektor operacyjny Squanch Games. „Jesteśmy zachwyceni reakcją graczy, dzięki którym staliśmy się najpopularniejszą grą w Game Przejdź teraz. Kiedy Squanch Games zostało stworzone po raz pierwszy, miało na celu tworzenie gier, w które sami chcieliśmy grać – a Game Pass pomaga nam dotrzeć do graczy, którzy również chcą grać w te gry”.

Wysoko Na Życie to niesamowicie wyjątkowy tytuł, którym ekscytujemy się od dawna” — powiedział Matt Percy, dyrektor generalny ds. planowania treści w firmie Xbox. „Fantastycznie jest widzieć tak wielu członków Game Pass, którzy wchodzą w grę w momencie premiery, aby osobiście poznać historię Squancha przed świętami”.

Wysoko Na Życie opowiada historię zwykłego nastolatka, który zostaje uwikłany w galaktyczny konflikt po tym, jak kartel obcych odkrywa, że ​​ludzie mogą być wykorzystywani jako narkotyki. Oczywiście jedynym ratunkiem jest zostanie łowcą nagród i pokonanie całego kartelu. Mieszanka klasycznej strzelaniny, lekkiej mechaniki RPG i skandalicznego humoru, Wysoki poziom życia okazał się wielkim hitem wśród fanów na całym świecie.

W niedawnym wywiadzie podcastowym z Larrym Hrybem, majorem Nelsonem z Xbox, współtwórca Justin Roiland wyjaśnił, jak wiele można znaleźć po drodze, i zachęcił graczy do zejścia ze złotej ścieżki w poszukiwaniu wielu głęboko ukrytych szczegółów i tajemnic. Zainspirowany własnymi zainteresowaniami Roilanda w zakresie gier, w tym Fallout 3, zespół dołożył wszelkich starań, aby nadać priorytet dodatkowym głosom, animacjom i szczegółom, które odzwierciedlają decyzje graczy. Aby dowiedzieć się więcej, obejrzyj wywiad tutaj.

Dziękujemy społeczności Xbox i tym, którzy dołączyli do nas w tej misji ratowania tego szalonego świata przed kartelem obcych. Jeśli nie jesteś wśród milionów graczy, którzy już odkrywają świat Wysoko Na Życie jednak możesz pobrać grę już teraz na Xbox One, Xbox Series X|S i Windows, a także dzięki członkostwu Game Pass.

Xbox Live
Xbox Graj w dowolnym miejscu

Wysoko Na Życie

Squanch Games, Inc.


622

59,99 USD

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

Od współtwórcy Rick & Morty i Solar Opposites, nadchodzi High On Life. Świeżo po ukończeniu szkoły średniej, bez pracy i bez ambicji, naprawdę nie masz nic dla siebie, dopóki kartel obcych, który chce odurzyć ludzkość, nie najeżdża Ziemi. Teraz ty i zespół charyzmatycznych gadających pistoletów musicie odpowiedzieć na wezwanie bohatera i zostać najbardziej śmiercionośnym międzygalaktycznym łowcą nagród, jakiego kiedykolwiek widział kosmos. Podróżuj do różnych biomów i miejsc w całym kosmosie, staw czoła nikczemnemu Garmantuousowi i jego gangowi zbirów, zbieraj łupy, spotykaj unikalne postacie i nie tylko w najnowszej komediowej przygodzie od Justina Roilanda!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/12/20/high-on-life-xbox-game-pass-biggest-launch/