Helldivers 2: Poprawka 01.000.301 rozwiązuje problemy z wydajnością

Łatki Helldivers 2 przybywają masowo, aby naprawić problemy z wydajnością

Dostępne są teraz nowe łatki dla Helldivers 2, które rozwiązują problemy z wydajnością spowodowane poprzednią aktualizacją. Po niedawnym wydaniu aktualizacji 01.000.300, która dostosowała wiele broni, podstępów i wrogów, niektórzy gracze doświadczyli problemów z wydajnością. Firma Arrowhead potwierdziła istnienie problemu i wydała nową łatkę, która go rozwiązuje.

Łatka 1.000.301, dostępna od dzisiaj, 2 maja, jest znacznie mniejsza niż aktualizacja z poprzedniego tygodnia, ale przynosi obiecaną poprawę wydajności, a także rozwiązuje kilka awarii.

Ulepszenia i poprawki zawarte w łatce 01.000.301

Ta poprawka zawiera ulepszenia wydajności, poprawki awarii i inne poprawki, w tym:

Ulepszenia w wydajności

  • Naprawiono awarię, która mogła wystąpić na ekranie zakończenia misji.

Poprawki

  • Naprawiono możliwą awarię podczas niszczenia czołgów Automaton.

Lista znanych problemów

Arrowhead zaktualizowało także swoją listę znanych problemów, aby dać graczom pojęcie o trwających naprawach. Należy zwrócić uwagę na jedną kwestię: „Helldiver może nie być w stanie wstać z kucania, jeśli jest otoczony przez wrogów. » A ja myślałem, że to funkcja, a nie błąd!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Helldivers 2, zapoznaj się z artykułem IGN na temat Let Me Solo Her z Helldivers 2, gracza, który odpowiedział na ponad 100 sygnałów SOS Beacons, próbując pomóc innym.

Źródło: www.ign.com