HBO The Last Of Us powróci z 2. sezonem


HBO Ostatni z nas dostaje drugi sezon.

Po blisko trzech tygodniach od premiery pierwszego odcinka HBO ujawniło tę informację Ostatni z nas powróci z sezonem 2. Jak dotąd sezon 1 był w dużej mierze postrzegany jako sukces zarówno przez krytyków, jak i widzów. Wiadomość o drugim sezonie nie jest zaskakująca, ponieważ Ostatni z nas’ premiera była drugim co do wielkości debiutem oryginalnego serialu HBO od 2010 roku, a jej drugi odcinek miał największy wzrost oglądalności z pierwszego do drugiego odcinka serialu dramatycznego HBO Original w historii sieci.

Sprawdź ogłoszenie sezonu 2 dla HBO Ostatni z nas poniżej:

Jeśli chodzi o to, czego można się spodziewać w sezonie 2, pozostaje to nieznane, ale biorąc pod uwagę, że sezon 1 obejmuje całość The Last of Us Part I, jest prawdopodobne, że drugi sezon obejmie przynajmniej część The Last of Us Part II, jeśli nie wszystkie tego. Data premiery drugiego sezonu nie została jeszcze ujawniona.

Odcinek 3 HBO Ostatni z nas zostanie wyemitowany w najbliższą niedzielę i zagra w nim Bill, grany przez Nicka Offermana.

Czekając na odcinek z tego tygodnia, przeczytaj nasz wywiad ze współtwórcą gry Neilem Druckmannem i aktorem Joelem Pedro Pascalem o tym, jak The Last of Us zostało zmienione na potrzeby telewizji, a następnie przeczytaj o tym, że nie ma planów na Ostatni z nas pokazać, aby wyjść poza gry.


Jak myślisz, o czym będzie opowiadał sezon 2 The Last of Us? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/gamer-culture/2023/01/27/hbos-the-last-of-us-will-return-for-a-season-2