Hatsune Miku Fitness Boxing: premiera zaplanowana na 7 marca 2024 r. w Japonii – Nowe oficjalne zdjęcia – Obejrzyj zwiastun wideo!

Fitness Boxing, gra, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem na Nintendo Switch, powraca w wyczekiwanej nowej edycji. Ale tym razem nie będziesz sam w poceniu się, ponieważ to ze słynną wirtualną idolką Hatsune Miku możesz ćwiczyć podczas tańca. Poznaj wszystkie szczegóły tej rewolucyjnej gry, która obiecuje, że będziesz tracić kalorie w rytmie!

Nowa gra od Imagineer

Opracowana przez Imagineer, twórcę oryginalnej gry Fitness Boxing, nowa edycja zatytułowana Fitness Boxing feat. Hatsune Miku Isshoni Ćwiczenie pojawi się na Nintendo Switch wiosną 2024 r., wyłącznie w Japonii. Ta gra pozwoli ci trenować, wykonując ćwiczenia bokserskie, a wszystko to pod okiem Hatsune Miku, wirtualnej supergwiazdy.

Trenuj do muzyki z Hatsune Miku

Oprócz prowadzenia Cię w boksie, Hatsune Miku wniesie także swój głos, wykonując kilka swoich najpopularniejszych piosenek. Będziecie mogli wyładować się w rytm hitów tego wirtualnego idola, w tym jego głównego motywu przewodniego „główna piosenka przewodnia autorstwa cosMo@bousouP”. Wyjątkowe przeżycie, które w oryginalny sposób obiecuje połączyć fitness i muzykę.

W tej chwili nie ogłoszono żadnej lokalizacji

Na chwilę obecną nie podano żadnych informacji na temat możliwej lokalizacji gry, warto jednak odnotować, że spin-off Fitness Boxing oparty na mandze Fist of the North Star ukazał się w zeszłym roku w Europie i Ameryka. Może więc istnieć szansa, że ​​feat Fitness Boxing. W przyszłości Hatsune Miku będzie dostępne także w innych regionach świata.

Czy byłbyś zainteresowany treningiem Fitness Boxing z wirtualnym idolem Hatsune Miku? Opowiedz nam o wszystkim w komentarzach poniżej!

[source imagineer.co.jp, via gematsu.com]

Źródło: www.nintendolife.com