Hatch Tales: Nowa data premiery ogłoszona przez Atooi

Najnowsza gra Atooi, Hatch Tales, pierwotnie miała pojawić się w sklepie internetowym Nintendo Switch w tym miesiącu, ale jej premiera po raz kolejny została opóźniona. Obecnie wygląda na to, że premiera gry odbędzie się 23 sierpnia 2024 r. Następuje to po opóźnieniu w ostatniej chwili pod koniec marca tego roku, które przesunęło premierę gry na czerwiec.

Nowa poprawiona data premiery Hatch Tales

Pomimo naszych największych wysiłków, aby wcześniej zakończyć ostatnią fazę dopracowywania Hatch Tales, konieczne jest poświęcenie więcej czasu, aby gra zapewniła wyjątkowe wrażenia, których szukamy. Ostatnią rzeczą, jaką chcielibyśmy zrobić, to dalsze opóźnianie gry, ale nie możemy jej wypuścić, zanim nie będzie gotowa. Nasze zaangażowanie w zapewnianie wysokiej jakości rozgrywki wymaga wielu warstw iteracji, dopracowywania i usuwania błędów. Zmieniona data premiery Hatch Tales to 23 sierpnia 2024 r.

Ciężka praca zespołu w tworzeniu Hatch Tales jest wyraźnie widoczna w grze. Jesteśmy podekscytowani wynikami i podekscytowani możliwością podzielenia się owocami naszej pracy ze wszystkimi. Dziś udostępniamy cztery nowe, starannie wybrane zrzuty ekranu, które pokazują niewidziane wcześniej funkcje. 21 czerwca 2024 r. na kanale YouTube Atooi udostępnimy także specjalną prezentację Hatch Tales Deep Dive, podczas której ujawnimy i poznamy wiele nowych i ekscytujących funkcji.

Szczerze doceniamy ciągłe wsparcie i cierpliwość naszej społeczności, gdy pilnie pracujemy nad ukończeniem gry. Dziękujemy za zrozumienie.

Twoja opinia na temat tego ostatniego opóźnienia?

Jak się czujesz w związku z tym ostatnim opóźnieniem? Daj nam znać w komentarzach.

Powiązane gry

Liam jest redaktorem wiadomości i recenzentem Nintendo Life i Pure Xbox. O grach pisze od ponad 15 lat i jest wieloletnim fanem Mario i Master Chiefa. Ma też słabość do Sonic the Hedgehog.

Źródło: www.nintendolife.com