Harvest Moon: One World Complete Edition w przedsprzedaży za 30 dolarów!

Harvest Moon: One World już wkrótce w pełnej edycji na Nintendo Switch

Dostępne zamówienia w przedsprzedaży i bonusy

Harvest Moon: One World otrzyma nową, kompletną edycję na Nintendo Switch, która będzie zawierała podstawową grę ze wszystkimi popremierowymi DLC za 30 dolarów. Premiera Harvest Moon: One World Complete zaplanowana jest na 13 sierpnia, a zamówienia w przedsprzedaży na wersję fizyczną są już dostępne online. Do wyczerpania zapasów możesz nawet kupić pluszową zabawkę z limitowanej edycji.

Zawartość pełnego wydania

The Complete Edition gry Harvest Moon: One World to rozszerzona wersja gry, która pierwotnie ukazała się w 2021 roku na Switchu, PS4, Xbox One i PC. Oryginalna wersja zawierała pięć regionów do eksploracji i 10 romantycznych NPC, ale płatne DLC po premierze rozszerzyło tę zawartość do łącznie sześciu regionów i 12 romantycznych postaci, a także dekoracji domu, zwierząt domowych i innych przedmiotów do zebrania. Cała ta dodatkowa zawartość jest zawarta w nowej wersji Complete.

Harvest Moon: One World kontynuuje rozgrywkę symulującą życie i rolnictwo znaną z tej serii, przekształcając ją w przygodę bardziej zorientowaną na eksplorację, z elementami w dużej mierze inspirowanymi Pokémonami. Gracze tworzą własną postać i wyruszają na wyprawę, aby zebrać ukryte w całym świecie Żniwne Wispy, które odblokowują nowe uprawy w ich „Vegedex”, które można uprawiać na nowej przenośnej „farmie ekspando”.

Wzbogacone doświadczenie dla graczy Switch

Chociaż gra spotkała się z mieszanymi recenzjami zarówno krytyków, jak i fanów, cena nowej edycji pełnej wynoszącej 30 dolarów i obszerna zawartość prawdopodobnie sprawiają, że jest to najlepszy sposób, aby cieszyć się grą dla graczy na Switcha. Jeśli jednak nie chcesz czekać lub nie grasz na Switchu, możesz także kupić oryginalną wersję na Amazonie za 20 dolarów na Xbox One lub PS4.

Dostępna jest również edycja kolekcjonerska gry Harvest Moon: One World, która zawiera wersję gry podstawowej na PS4 lub Nintendo Switch, a także pudełko kolekcjonerskie, figurkę dioramy i pluszowego kurczaka. Harvest Moon: One World Complete ukaże się na Nintendo Switch 13 sierpnia.

Źródło: www.gamespot.com