Hardkorowa playlista Call Of Duty: Modern Warfare 2, teraz nazywana Tier 1, pojawi się w listopadzie



Osoby logujące się dzisiaj do Call of Duty: Modern Warfare II po raz pierwszy mogły zauważyć, że nie ma hardkorowej playlisty. To nie pomyłka, ale raczej Infinity Ward wypuszcza nową playlistę jeszcze w tym roku.

W aktualizacji opublikowanego wcześniej wpisu na blogu, Totem Nieskończoności powiedział, że tryb – który w Modern Warfare II nazywa się Tier 1 zamiast Hardcore z poprzednich gier – pojawi się wraz z początkiem sezonu 1. Ten sezon zaczyna się 16 listopada wraz z premierą Call of Duty: Warzone 2.0.

Playlista poziomu 1 oferuje „bardziej wymagające wrażenia” w porównaniu ze standardowym trybem wieloosobowym. Gracze mają mniej zdrowia i mniej elementów HUD. Dodatkowo pali się przyjacielski ogień. To ta sama konfiguracja z poprzednich gier, kiedy playlista była znana jako Hardcore.

Premiera sezonu 01 w listopadzie przyniesie także nowy tryb DMZ do Modern Warfare 2, a także „ulubioną mapę fanów” do misji wieloosobowych i Spec Ops.

Po sezonie 01 nadejdzie sezon 01 Reloaded 14 grudnia, kiedy to pierwsze w historii najazdy Call of Duty pojawią się w Modern Warfare 2. Kolejna nowa mapa dla wielu graczy pojawi się również tego dnia, podczas gdy Warzone 2.0 otrzyma pierwszą aktualizację po premierze, także.

Modern Warfare II jest już dostępne na konsole i PC, a fani szybko zauważyli, że na Xboksie i PC jest wymuszona gra międzyplatformowa, ale nie na PlayStation. Gracze podzielili się także swoimi przemyśleniami na temat nowej, zatłoczonej mapy drogowej, która dzieli graczy.

Więcej informacji znajdziesz w recenzji kampanii Call of Duty: Modern Warfare II od GameSpot. Sprawdzaj, czy GameSpot stale relacjonuje grę i jej tryb dla wielu graczy. To nie jedyna nowa gra Call of Duty, która pojawi się w tym roku, ponieważ Warzone 2.0 pojawi się w listopadzie.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.



Źródło : https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-modern-warfare-2s-hardcore-playlist-now-called-tier-1-arrives-in-november/1100-6508728/?ftag=CAD-01-10abi2f