Halo Infinite w końcu otrzyma tryb infekcji w przyszłym miesiącu


Ulubiony przez fanów tryb wieloosobowy Halo Infection nadchodzi w 4. sezonie Halo Infinite. Tryb zostanie usunięty tego samego dnia, w którym rozpocznie się kolejny sezon 20 czerwca, ogłosił deweloper 343 Industries.

Infection to podejście serii Halo do trybu zombie, który po raz pierwszy zadebiutował w Halo 3. Od tego czasu tryb powrócił w Halo Reach, Halo 2 Anniversary i Halo 5: Guardians, ze zmienioną wersją trybu zatytułowaną Flood biorąc Miejsce infekcji w Halo 4. Wraz z ogłoszeniem 343 udostępniło nową grafikę koncepcyjną trybu infekcji gry Halo Infinite.

Tradycyjnie w Infection walczą ze sobą dwie drużyny: drużyna Ocalałych wyposażonych w strzelby i drużyna Zarażonych dzierżących Miecze Energii. Kiedy zombie eliminuje ocalałego, ocalały zostaje przemieniony w członka zainfekowanej drużyny.

W 4. sezonie Halo Infinite pojawi się także ranking kariery, który zapewni graczom nowy styl progresji z rangami w stylu militarnym. Ponadto gracze mogą spodziewać się oficjalnego remake’u mapy Halo 5 Plaza w Forge na początku sezonu 4. Aby zakończyć sezon 3, Halo Infinite organizuje pierwszy weekend z dodatkowymi PD od 2 do 4 czerwca.

Czwarty sezon Halo Infinite nadchodzi zaledwie trzy i pół miesiąca po premierze sezonu 3, co oznacza znacznie szybszy zwrot niż 10 miesięcy między sezonem 2 a 3. Szybsze uruchomienie sezonu 4 spełnia obietnicę 343, aby uniknąć długie sezony z przeszłości i zakończyć suszę zawartości Infinite.

Seria Halo trafiła na pierwsze strony gazet na początku tego roku, ponieważ krążyły plotki, że Microsoft rozważa przeniesienie serii z 343. Jednak Phil Spencer z Xbox powtórzył, że „serce i dusza” Halo jest z 343. Studio będzie nadal rozwijać rozwijać Halo, nawet jeśli zrobią to bez wieloletniego współtwórcy serii, Josepha Statena, który niedawno opuścił Microsoft, aby dołączyć do Netflix Games.

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN zajmującym się grami wideo i wiadomościami rozrywkowymi. Ma ponad siedmioletnie doświadczenie w branży gier, zdobyte w IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine i Lifewire. Znajdź go na Twitterze @LoganJPlant.Źródło : https://www.ign.com/articles/halo-infinite-is-finally-getting-infection-mode-next-month