Halo Infinite: Match Composer pojawi się 4 czerwca!

Do Halo Infinite wreszcie dodano narzędzie Match Composer

Długo oczekiwany dodatek Match Composer do Halo Infinite od firmy 343 ułatwi graczom znalezienie dopasowania. Ten tryb wieloosobowy, początkowo dostępny w kolekcji Master Chief, zostanie wydany wraz z najnowszą Operacją 4 czerwca.

Kompozytor meczów to funkcja, która pozwala graczom znaleźć określone typy meczów. Na przykład, jeśli ktoś szuka gry Team Slayer 4 na 4, po prostu wybierze te ustawienia i zostanie wrzucony do kolejki dla tego konkretnego typu gry.

Każdy tryb jest domyślnie włączony, więc gracze mogą wyłączyć tryby gry, których nie chcą szukać. Należy pamiętać, że jeśli gracz szuka bardzo konkretnej gry, znalezienie jej może zająć więcej czasu niż w przypadku gracza, który ma włączone wszystkie tryby.

Większość playlist społecznościowych będzie wyposażona w narzędzie Match Composer, ale gracze nie będą mogli korzystać z tej funkcji w trybie rankingowym. Oznacza to, że Match Composer nie będzie dostępny w trybie rankingowym, a rozszerzone zostaną następujące tryby: Arena rankingowa, Rankingowy Slayer, Rankingowe deble i Rankingowe taktyczne.

Aby uzyskać więcej informacji o grze Halo, zapoznaj się z naszym artykułem opisującym, jak zdobyć własny Needler Nerf Blaster ze zniżką.

Źródło: www.gamespot.com