Halo Infinite Campaign Spoilercast – Odblokowany 524Teraz, gdy kampania Halo Infinite jest już od jakiegoś czasu niedostępna, nadszedł czas, aby przejść do pełnego trybu spoilera i omówić nasze przemyślenia na temat fabuły! Dowiedz się, co myślimy o zakończeniu (Legendary), Cortanie, Master Chief, The Pilot, The Banished i nie tylko! OSTRZEŻENIE: NIE słuchaj ani nie oglądaj tego odcinka, jeśli nie ukończyłeś jeszcze kampanii Halo Infinite/nie chcesz być zepsuty. Lub po prostu przejdź od razu do znaku 1:14:30, aby uniknąć spoilerów Halo Infinite i przejdź od razu do naszego podsumowania ogłoszeń dotyczących Xbox z The Game Awards.

Zasubskrybuj dowolny z ulubionych kanałów podcastów, nasz nowy kanał YouTube lub pobierz MP3 z odcinka z tego tygodnia. Aby uzyskać więcej niesamowitych treści, zapoznaj się z naszym najnowszym wywiadem IGN Unfiltered, w którym Joseph Staten – jeden z oryginalnych twórców Halo, a teraz szef działu kreatywnego w Halo Infinite – opowiada o swojej fascynującej karierze:

O I możesz zostać wyróżniony na stronie Unlocked, wysyłając nam tweeta z pytaniem o skrzynkę z łupami wideo! Tweetuj swoje pytanie i oznacz Ryana na @DMC_Ryan!

Aby uzyskać więcej informacji o nowej generacji, zapoznaj się z naszą recenzją Xbox Series X, naszą recenzją Xbox Series S i naszą recenzją PS5.

Ryan McCaffrey jest redaktorem wykonawczym zapowiedzi IGN i gospodarzem cotygodniowego programu Xbox dla IGN, Podcast odblokowany, a także nasz comiesięczny (-i) wywiad, IGN niefiltrowane. Jest facetem z North Jersey, więc to „szynka Taylor”, a nie „bułka wieprzowa”. Porozmawiaj z nim na Twitterze pod adresem @DMC_Ryan.

Source : https://www.ign.com/articles/halo-infinite-campaign-spoilercast-spoilers-unlocked-524