Hades, nowa gra Apple za pośrednictwem Netflix, będzie dostępna w 2024 roku

Netflix ogłasza pojawienie się Hadesa na iOS w 2024 roku

Netflix ogłosił niedawno, że gra wideo Hades, opracowana przez Supergiant Games, będzie dostępna na urządzeniach Apple za pośrednictwem platformy streamingowej w 2024 roku. Doskonała wiadomość dla fanów słynnego rogue-like, którzy będą teraz mogli grać w nią na jeszcze większej liczbie mediów.

Podobnie jak inne gry dostępne w serwisie Netflix, Hades nie będzie zawierał żadnych reklam, dodatkowych opłat ani zakupów w aplikacji. Wszystko, co musisz zrobić, to uruchomić grę i cieszyć się nią jak zwykle, ale tym razem na urządzeniach wyposażonych w Netflix.

Ekskluzywna premiera na iOS

Pojawienie się Hadesa na iOS jest nowością dla Netflix. Doceniona przez krytyków gra typu rogue-like podąża śladami gier dostępnych dla abonentów serwisu Netflix, takich jak Dead Cells, Tomb Raider Reloaded, OXENFREE, OXENFREE II: Lost Signals i Valiant Hearts: Coming Home.

Co więcej, pojawienie się Hadesa na nowych mediach może być korzystne tylko dla Supergiant Games, które obecnie pracuje nad wydaniem Hades 2 we wczesnym dostępie wiosną 2024 roku.

Jednomyślna pochwała dla Hadesa

Hades został jednomyślnie doceniony przez krytyków i graczy, do tego stopnia, że ​​w 2020 roku otrzymał tytuł Gry Roku. Sprytne połączenie różnych gatunków, satysfakcjonująca rozgrywka i wciągająca fabuła sprawiają, że jest to gra obowiązkowa dla miłośników gier typu rogue- jak fani.

Postęp narracji w połączeniu z pętlą rozgrywki Hades sprawia, że ​​jest to wyjątkowe doświadczenie dla każdego gracza, a każdy wybór i każda relacja tworzą momenty, które sprawiają wrażenie autentycznych i spersonalizowanych.

Co więcej, począwszy od przyszłego roku gracze będą mogli doświadczyć tych cech, grając w Hades na urządzeniach z systemem iOS za pośrednictwem serwisu Netflix.

Źródło: www.ign.com