Gwiazda One Piece Netflix chce zagrać w Zelda: Wind Waker

Gry Nintendo wywarły ogromny wpływ na karierę meksykańskiego aktora Iñakiego Godoya, który gra Monkey D. Luffy’ego w serialu aktorskim Netflix One Piece. Jest fanem serii takich jak Super Mario Bros. oraz The Legend of Zelda , uważając Linka i Mario za swoich „dwóch bohaterów” z dzieciństwa i nazywając tytuł Wii Super Mario Galaxy „jednym z najlepszych dzieł sztuki”. Niestety, czuje, że brakuje niektórych części historii Nintendo – 19-latek ujawnia, że ​​naprawdę chciałby grać w „kultowe” gry GameCube, takie jak The Legend of Zelda: The Wind Waker, Super Smash Bros. Melee, Super Mario Sunshine i Luigi’s Mansion.

Prośba o zwrot klasyków GameCube

Iñaki Godoy nie jest jedynym fanem Nintendo, który chce ponownie przeżyć przygody Linka w cieniu komórek. Podczas generacji Switcha wielu entuzjastów Zeldy wzywało Nintendo do ożywienia tego wpisu, a nawet krążyły pogłoski o możliwej reedycji.

Jeśli chodzi o inne tytuły GameCube, takie jak Super Mario Sunshine, Nintendo zdecydowało się zaoferować tę grę jako tytuł „ograniczony czasowo”, a także zremasterowane tytuły, takie jak Pikmin 1 + 2 i Metroid Prime na Switchu. Nintendo oferuje również wiele klasyków za pośrednictwem usługi online Switch, ale GameCube nie jest jednym z nich.

A ty, czy chciałbyś kiedyś zobaczyć powrót Wind Waker i innych klasyków GameCube? Czy będziesz oglądać serial aktorski One Piece? Komentarz poniżej.

Źródło: www.nintendolife.com