Gwent: Rogue Mage to Roguelike Deckbuilder dla jednego gracza od CD Projekt Red i jest dostępny jutro


Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najpopularniejszych gier RPG z otwartym światem, jakie kiedykolwiek stworzono z kilku powodów, w tym z uniwersalnej gry karcianej, Gwent.

CD Projekt Red, studio odpowiedzialne za Wild Hunt i Cyberpunk 2077 z 2020 roku, stworzyło już grę opartą na Gwincie, trafnie nazwaną Gwent: The Witcher Card Game, ale wydaje się, że deweloper nie jest jeszcze gotowy, aby pozostawić tę wszechświatową grę za sobą . To dlatego, że studio wypuszcza jutro Gwent: Rogue Mage, nową grę typu roguelike dla jednego gracza.

Ogłoszony przez IGNGwent: Rogue Mage zadebiutuje jutro, 7 lipca, na PC, iOS i Androidzie. IGN donosi, że ta gra jest tym, w co zmienił się Project Golden Nekker, który zespół ujawnił na początku tego roku, a CD Projekt Red reklamuje ją jako dodatek dla jednego gracza do Gwent: Wiedźmińska gra karciana. Jednak nie musisz go posiadać, ponieważ Rogue Mage jest samodzielny. Możesz kupić wersję samodzielną za 9,99 USD lub edycję premium, która zawiera skórki i kosmetyki w grze oraz pakiety kart do gry wieloosobowej w Gwincie, za 19,99 USD.

„Rogue Mage wyszedł z nas, zauważając, że wiele lat po premierze Wiedźmina 3 jest znaczna liczba graczy, którzy chcą więcej doświadczenia PvE w Gwincie” – powiedział reżyser gry Vladimir Tortsov. IGN. „Podczas gdy wieloosobowy Gwint to fantastyczna gra dla tych, którzy szukają wspaniałych wrażeń w trybie wieloosobowym PvP, doskonale rozumiemy, że wielu graczy Wiedźmina pokochało oryginalną mini-grę Gwinta z zupełnie innych powodów. Dzięki Rogue Mage chcemy dać tej publiczności powód do grania w nowoczesny Gwint w preferowanym przez nich formacie.

IGN ma ekskluzywną wersję zapoznawczą Gwent: Rogue Mage po zapoznaniu się z nią przed jutrzejszą premierą, a jeśli szukasz jeszcze więcej szczegółów na jej temat, w tym tego, jak wygląda rozgrywka w roguelike dla jednego gracza, koniecznie sprawdź to się.

[Source: IGN]


Czy jesteś podekscytowany, aby sprawdzić Gwent: Rogue Mage? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/07/06/gwent-rogue-mage-is-a-single-player-roguelike-deckbuilder-from-cd-projekt-red-and-its