Gunfire Reborn Na targach gamescom 2022


Odrodzenie strzelaniny rusza na gamescom, największy na świecie konwent gier!

Odbywający się na ogromnych Koelnmesse w Kolonii w Niemczech, targi goszczą 270 000 uczestników i ponad 1000 wystawców, jest to wydarzenie związane z grami jak żadne inne. To miejsce, w którym można znaleźć najnowsze wiadomości i praktyczne demonstracje najnowszych gier.

To jedyny program wystarczająco duży, aby pomieścić nieprzerwaną akcję Odrodzenie strzelaniny i jego uroczych bohaterów!

Jeśli jesteś jednym z 270 000 uczestników programu, zbierz swoją drużynę i przyjdź do stoiska Xbox znajdującego się w hali 8. Będziemy mieć ustawione stacje demonstracyjne do gry Odrodzenie strzelaniny po raz pierwszy na Xboksie. To ważne, aby zabrać swoją załogę, ponieważ zostaniemy przygotowani do współpracy!


Akcja w trybie współpracy


Kooperacja odbiera szaloną zabawę Obstrzał i podkręca to! Od 2 do 4 graczy może dołączyć do gry ze znajomymi lub poprzez publiczne lobby. Po wejściu do gry będziecie współpracować, aby ukończyć każdy losowy poziom i pokonać wrogów.

Połączenie sił oznacza, że ​​będziesz mieć dodatkową siłę ognia, ale to nie ułatwi ci przygody. Aby upewnić się, że masz wyzwanie, wrogowie otrzymają więcej zdrowia, więcej zbroi i więcej tarcz. Im więcej graczy dołączy do twojej grupy, tym wyższe staną się statystyki wrogów!

Zrzut z ekranu odrodzonego ostrzału

Losowa powtarzalność


Obstrzał to oparta na poziomach gra przygodowa z akcją FPS, rozgrywką roguelite i elementami RPG. Wcielisz się w jednego z sześciu futrzastych bohaterów, każdy z własnymi unikalnymi umiejętnościami i atakami. Grając na każdym poziomie, będziesz musiał stawić czoła wymagającym przeciwnikom i zbierać potężne łupy. Im więcej grasz, tym silniejszy się staniesz!

To będzie szaleństwo losowych poziomów, mnóstwo wrogów, praca zespołowa i mnóstwo odrodzeń. Nie możemy się doczekać, aby Ci to pokazać.

Nie możesz dostać się na koncert? Nie martw się. Odrodzenie strzelaniny będzie dostępny w ramach Game Pass już 27 października! Czekajcie na więcej wiadomości!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/08/26/gunfire-reborn-at-gamescom-2022/