Guilty Gear Strive sezon 3 ujawniony z ponad 2,5 milionami graczy – EVO 2023

Guilty Gear Strive, bijatyka opracowana przez Arc System Works, nadal imponuje nowymi zapowiedziami sezonu 3. Najważniejszą wiadomością jest to, że gra przekroczyła 2,5 miliona graczy na całym świecie, dzięki czemu Guilty Gear Strive jest pierwszą grą studia osiągnąć tę imponującą liczbę.

Sezon 3 pełen treści

Guilty Gear Strive Season 3 zapowiada się na prawdziwą bombę dla fanów. Rozpocznie się od długo oczekiwanego przybycia kapitana załogi Jellyfish, Johnny’ego, jako nowego wojownika do pobrania. Johnny jest odważnym i eleganckim piratem, gotowym do obrony mniej szczęśliwych z kataną w dłoni. Jego umiejętności szermiercze przejawiają się w szybkich i potężnych atakach.

Ale Johnny nie jest jedyną nową postacią dołączającą do listy Guilty Gear Strive. W tym sezonie 3 zostaną dodane trzy kolejne postacie do pobrania, zwiększając całkowitą liczbę wojowników do 28, w tym 15 dostępnych od początku i 13 dodatkowych w DLC.

Nowa mechanika gry

Wraz z pojawieniem się nowych postaci sezon 3 przyniesie również dwie nowe mechaniki rozgrywki: Wild Assault i Deflect Shield. Savage Assault to potężny atak o niszczycielskich efektach, podczas gdy Deflektor Shield tworzy dużą odległość między tobą a przeciwnikiem po zablokowaniu ataku.

Ta nowa mechanika obiecuje wstrząsnąć rozgrywką, zwłaszcza że obie zużywają 50% wskaźnika przerwania. Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do przygody Guilty Gear Strive, 24 sierpnia ukaże się edycja specjalna Daredevil. Ta wersja za 99,99 USD będzie zawierać podstawową grę, przepustki na sezon 1-3, ekskluzywną zawartość cyfrową i nie tylko.

Niezaprzeczalny sukces

Guilty Gear Strive podbiło graczy na całym świecie elastycznym systemem walki, piękną grafiką i nienagannym kodem sieciowym. W naszej recenzji Guilty Gear Strive uznaliśmy nawet tę grę za naszą drugą ulubioną bijatykę wszechczasów. Więc nie wahaj się dłużej i zanurz się w urzekającym świecie Guilty Gear Strive.

A ci, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi informacjami o Guilty Gear Strive i innych grach wideo, mogą śledzić nas na Twitterze @IGNFr.

Źródło: www.ign.com