Guilty Gear Strive: Dual Riders, zwiastun anime zaprezentowany na Anime Expo

Guilty Gear Strive: Dual Riders, nadchodząca adaptacja anime popularnej bijatyki o tym samym tytule, została zaprezentowana przez Arc System Works podczas Anime Expo. W tym zwiastunie, stylizowanym na przerywniki filmowe z gry, główni bohaterowie Sol Badguy i Sin Kiske walczą z tajemniczym nowym wrogiem o imieniu Unika, który ściga Gears.

Dual Riders: Nowy dodatek do serii Guilty Gear

Guilty Gear wyróżnia się na tle innych serii bijatyk swoim efektownym stylem inspirowanym anime. Anime zostało stworzone w 3D CG przez firmę SANZIGEN i oferuje unikalne podejście do świata Guilty Gear. Zwiastun, ujawniony podczas wydarzenia, ukazuje fragmenty walk pomiędzy kluczowymi bohaterami, sugerując intensywne starcie.

Streszczenie fabuły Dual Riders

Akcja Guilty Gear Strive: Dual Riders rozgrywa się po okresie upadku technologicznego, w którym głównym źródłem energii stała się magia. Stworzone humanoidy, zwane Gears, po ich stworzeniu buntują się przeciwko ludzkości. Fabuła skupia się na Sin Kiske, dziecku człowieka i Geara, które udaje się na ślub swoich rodziców, łamiąc tabu. Podczas ceremonii następuje nieoczekiwane wydarzenie, które zaburza kruchą równowagę między obiema rasami.

W naszej recenzji oceniliśmy Guilty Gear Strive na 9/10, podkreślając wysoki standard, jaki gra wyznacza pod względem rozgrywki, grafiki i innowacyjnego systemu walki. Premiera Guilty Gear Strive: Dual Riders, której premiera zaplanowana jest na przyszły rok, obiecuje fanom serii ekscytujące wrażenia. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji.

Źródło: www.ign.com