Guild Wars 2 trafi na Steam w przyszłym tygodniu


Guild Wars 2 obchodzi w tym miesiącu swoją 10. rocznicę, a ArenaNet świętuje, przedstawiając grę MMORPG nowej publiczności na Steamie.

We wtorek 23 sierpnia Guild Wars 2 będzie po raz pierwszy dostępne na platformie innej firmy. Od czasu premiery w sierpniu 2012 r. gra była dostępna wyłącznie za pośrednictwem autorskiego programu uruchamiającego ArenaNet. Guild Wars 2 na Steamie zachowa swój model free-to-play bez subskrypcji. Dodatkowo gracze Steam i ci na oryginalnym kliencie będą grać razem na tych samych serwerach. Jeśli jesteś nowicjuszem, który chce nadrobić zaległości z dekady, kompletna edycja gry na Steam za 99,97 USD zawiera trzy rozszerzenia Guild Wars 2 i wszystkie pięć sezonów.

ArenaNet wprowadza Twitch Drops. Teraz możesz zdobyć ekskluzywne stroje postaci w grze, dopalacze doświadczenia i specjalny kosmetyk ze świecącej fioletowej maski, oglądając streamy grające w grę od 23 do 28 sierpnia.

„Guild Wars 2 od dekady zachwyca ponad 16 milionów graczy swoim modelem biznesowym bez subskrypcji, epickimi, opartymi na współpracy spotkaniami z bossami w otwartym świecie i rewolucyjnym systemem montowania” — powiedział Kendall Boyd, starszy wiceprezes ds. marketingu w NCSOFT West. „Wprowadzając na Steam, zupełnie nowa publiczność graczy, którzy nigdy nie mieli okazji przeżyć z nami przygody, będzie mogła doświadczyć jednego z najwspanialszych światów fantasy w grach. Wszyscy w NCSOFT i ArenaNet są podekscytowani powitaniem ich w naszej niesamowitej społeczności”.

Guild Wars 2 zostało okrzyknięte jedną z najlepszych gier MMO swoich czasów. ArenaNet wsparła ten tytuł sezonowymi aktualizacjami i dodatkami, z których ostatnim jest lutowy koniec smoków.

Czy nadal grasz w Guild Wars 2? Czy kupisz go na Steamie, aby zanurkować po raz pierwszy? Daj nam znać w komentarzach!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/08/16/guild-wars-2-comes-to-steam-next-week