GTA Online: Spektakularny nowy tryb szturmowy na Cayo Perico

GTA Online dodało nowy tryb gry wraz z najnowszą aktualizacją. Atak na Cayo Perico to najnowszy tryb adwersarza w grze, którego akcja toczy się na pięknej tropikalnej wyspie Cayo Perico. Drużyna atakuje i próbuje włamać się do terminala komputerowego, podczas gdy Obrońcy próbują ich powstrzymać, dopóki nie skończy się czas. Atakujący rozpoczynają na lotnisku, a następnie muszą przejść przez doki, zanim dotrą do kompleksu, w którym znajduje się terminal komputerowy.

Atak na Cayo Perico jest już dostępny. Każdy, kto w tym tygodniu zagra w Szturm na Cayo Perico, otrzyma podwójne premie GTA$ i RP. Gracze mogą dołączyć do trybu, podróżując w pobliżu międzynarodowego lotniska Los Santos. Alternatywnie, gracze mogą po prostu uruchomić tryb za pomocą Szybkiego dołączania z aplikacji iFruit.

Cayo Perico było miejscem napadu na Cayo Perico, który Rockstar nazwał największym i najlepszym napadem w historii gier.

Aktualizacja z tego tygodnia wprowadza również uzbrojoną wersję helikoptera Conada. Wyposażony jest w dwa karabiny maszynowe i wyrzutnie rakiet. „Politycy będą próbowali to regulować, dopóki nie zniknie, ale kot wyszedł z worka, dziki i uzbrojony po zęby w wojskową siłę ognia, aby stłumić wszelkie zagrożenia” – powiedział Rockstar. Gracze mogą kupić uzbrojony helikopter Conada w Warstock Cache & Carry.

Jak zwykle w tym tygodniu w GTA Online jest mnóstwo przedmiotów na wyprzedaży, w tym ulepszenia, broń i nie tylko. Oto przegląd sprzedaży w tym tygodniu:

  • Właściwości, ulepszenia i modyfikacje bunkra – zniżka 30%.
  • Ulepszenia broni Mk II – zniżka 40%.
  • HVY Nightshark (terenowy) – zniżka 40%.
  • HVY Insurgent (terenowy) – zniżka 40%.
  • Ocelot XA-21 (super) – 40% taniej
  • Annis Euros (lekkoatletyka) – zniżka 40%.
  • Broń wybuchowa (Railgun, wyrzutnia rakiet, bomby samoprzylepne, koktajle Mołotowa, samonaprowadzająca się wyrzutnia, zdalnie sterowana bomba, granatnik, mina zbliżeniowa) – zniżka 30%

W innych wiadomościach Take-Two po raz kolejny zasugerowało, że GTA 6 może zostać wydane w 2024 roku.

Źródło: www.gamespot.com