Gry wideo roku 2023: najlepszy skład wszechczasów? Dowiedz się, dlaczego wychodzi tak wiele gier na raz i jak sobie poradzić z nadmiarem opcji.

Rok 2023: wyjątkowy rok dla gier wideo

W tym roku nadal jesteśmy zaskoczeni jakością wydawanych gier wideo. Od Dead Space i Resident Evil 4 Remake po Starfield, Final Fantasy XVI, Baldur’s Gate i Tears of the Kingdom – nie brakuje niesamowitych gier do zagrania i jeszcze więcej. Można śmiało powiedzieć, że rok 2023 to jeden z najlepszych w historii gier wideo. Ale czy mając do dyspozycji tak wiele niesamowitych gier, naprawdę jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać gry, które kupujemy, jeśli żonglujemy wieloma tytułami lub ciągle przeskakujemy z jednego ogromnego tytułu na drugi? A co z mniejszymi grami, które nie trafiają na pierwsze strony gazet?

Dlaczego gry zawsze wydają się wychodzić w tym samym czasie?

W tym tygodniu Tam i Lucy zastanawiają się, dlaczego gry zawsze wychodzą w tym samym czasie, dlaczego może to być coś złego i jak pokonać paraliż wyboru. Badają także sposoby wyszukiwania i wspierania gier, które cieszą się mniejszym zainteresowaniem.

Spot On: cotygodniowy program informacyjny

Spot On to cotygodniowy program informacyjny nadawany w piątki, w którym redaktor naczelny GameSpot Tamoor Hussain i starsza producentka Lucy James omawiają najnowsze wiadomości ze świata gier. Biorąc pod uwagę bardzo dynamiczny i niekończący się cykl wiadomości dotyczący ogromnej branży gier wideo, zawsze jest o czym rozmawiać. W przeciwieństwie do większości innych programów informacyjnych, Spot On zagłębia się w jeden temat, zamiast podsumowywać wszystkie wiadomości. Spot On emitowany jest w każdy piątek.

Dziękujemy Crowsmackowi za udostępnienie grafiki użytej na planie Spot On. Więcej jego prac znajdziesz na jego stronie internetowej.

Źródło: www.gamespot.com