Gry wideo, których nie można przegapić w ten weekend na Switchu i NES-ie

Najlepsze obecnie gry wideo: nasze typy na nadchodzący weekend

Jim Norman, redaktor naczelny

W ostatni weekend odkryłem małą niezależną perełkę o nazwie Hades. Myślę, że było kilka osób, które grały w to już wcześniej, ale, co dziwne, nie byłem jednym z nich. Trzeba przyznać, że jest naprawdę bardzo dobrze. Nadal nie udało mi się ukończyć pierwszej rozgrywki, ale mam nadzieję, że poświęcę kilka godzin w ten weekend i poczynię pewne postępy.

Poza tym w końcu ukończyłem The Last of Us Part II i czuję się zupełnie dobrze. Tak, całkowicie fajne. Nawet ożywiony. Nie ma to zupełnie związku z faktem, że od tamtej pory dla pocieszenia wracam do LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Nie ma tam żadnej korelacji.

Gavin Lane, redaktor naczelny

Podobnie jak większość z Was, planuję zagłębić się w wielką premierę tygodnia na Nintendo, Urban Champion.

OK, częściowo żartuję, ale w tym tygodniu na NSO ukazało się siedem gier NES, a wśród nich kilka mniej znanych tytułów, do których chciałbym wrócić. Nigdy nie zwracałem zbytniej uwagi na Urban Champion, ale z chęcią zajmę się nim kolekcjonersko (jak to ma miejsce na przykład w przypadku wielu gier z kolekcji Atari 50). Tytuły dostępne wyłącznie w Japonii, Mystery of Atlantis firmy Sunsoft oraz tytuły Rare/Zippo Cobra Triangle i Solar Jetman, warto naładować mój kontroler NES Joy-Con, aby wypróbować.

Poza tym na liście znalazły się Fights in Tight Spaces i Metroid Prime Remastered. Powodzenia wszystkim.

Kate Gray, specjalistka

W ten weekend jestem na wakacjach z tatą! Ale będziemy też podróżować samochodem przez cztery godziny, co oznacza mnóstwo cennego czasu na Switchu. Muszę dokończyć Paper Mario TTYD – jestem w ostatnim rozdziale – a potem spróbuję Everafter Falls. Kupiłem też Super Mario RPG, bo tak naprawdę nigdy w to nie grałem (horror).

Poza sesjami grania na Switchu grałem w Riven, kontynuację Myst. Skończyłem Myst w zeszłym tygodniu i było bardzo miło i łatwo; ale Riven jest ogromna i jestem całkowicie zagubiony. Każda ścieżka ma rozwidlenie, więc nie mam pojęcia, gdzie jestem i co robię w danym momencie. Powinienem był robić notatki.

Gonçalo Lopes, współpracownik

Portugalska drużyna w stylu Schrödingera. W chwili pisania tego tekstu nadal biorą udział w Euro 2024, ale w momencie publikacji mogli już wrócić do domu. W każdym razie EA Sports FC 24 będzie tam w ten weekend. Moja miłość do oryginalnego sprzętu oznacza, że ​​będę musiał znaleźć czas, aby zagrać w SPYxANYA: Operation Memories i wypróbować nadchodzącą grę zręcznościową firmy Flynn Arcade, Astryn DX. Jednak wszystko to może dosłownie wypaść przez okno, jeśli Ace Combat 7: Skies Unknown Deluxe Edition wyląduje na moim Switchu wcześniej, niż oczekiwano. Bądź na bieżąco na (wirtualnym) błękitnym niebie…

Gra tygodnia to NHL Hitz Pro na Gamecube. Zbudowałem nowy zespół franczyzowy i zdobyłem puchar kwalifikacyjny w piętnastu meczach, aby dostać się do NHL. Następnie odbędą się play-offy. Nie ma szans, aby na drodze do zdobycia Pucharu Stanleya pojawił się choć jeden „czysty” mecz. Musimy położyć fundamenty, chłopaki!

Źródło: www.nintendolife.com