Gry wideo już wkrótce na Xbox: 14 niezbędnych tytułów!

Co tydzień przedstawiamy nowe gry, które pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows PC i Game Pass. Dowiedz się więcej o nadchodzących tytułach poniżej i przejrzyj ich profile, aby uzyskać dodatkowe informacje (daty premiery mogą ulec zmianie). Zanurzmy się!

Bohater plecaka – 11 czerwca

Bohater plecaka to gra typu roguelike polegająca na budowaniu talii z wyjątkowym akcentem. Ważne jest nie tylko to, co nosisz, ale także to, jak organizujesz przedmioty w torbie! Znajdź dla nich odpowiednie miejsce w plecaku, aby zwiększyć ich moc, poznać kolorowych przyjaciół i walczyć ze śmiertelnymi wrogami, zwiedzać starożytne lochy, jaskinie, bagna i wiele więcej!

CityDriver – 11 czerwca

Odkryj ulice Monachium z różnymi samochodami CityDriver. Wykonuj różne misje i wyzwania, ciesz się przyjemnością z wygodnej lub sportowej jazdy i trenuj swoje zachowanie podczas jazdy w ruchu ulicznym wraz z innymi użytkownikami dróg – a wszystko to dzięki autentycznej fizyce pojazdu.

GP o wschodzie słońca – 11 czerwca

Lekarz pierwszego kontaktu o wschodzie słońca zawiera samochody inspirowane europejskimi klasykami i wyścigi po fantastycznych lokalizacjach – wśród plaż, jaskiń, gór i jezior. Wszystko zostało zaprojektowane tak, abyś mógł się zrelaksować i cieszyć swobodną atmosferą. Wyjątkowe wrażenia potęguje także niesamowita ścieżka dźwiękowa.

Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1 + 2 – 11 czerwca

Zagraj w całkowicie zremasterowane gry Tony Hawk’s Pro Skater i Tony Hawk’s Pro Skater 2 w jednej epickiej kolekcji na komputerze z systemem Windows, przebudowanej od podstaw w niesamowitej jakości HD. Legendarny deskorolkarz Tony Hawk i oryginalny skład zawodowców, a także nowi profesjonaliści, słuchaj piosenek ze ścieżki dźwiękowej definiującej epokę i wykonuj szalone kombinacje trików za pomocą kultowych manipulacji serii.

Źródło: news.xbox.com