Gry, w które grasz w ten weekend (5 sierpnia)

Szukasz pomysłów na gry wideo na ten weekend? Nie martw się, zapewniamy Ci ochronę. Nasz zespół podzielił się swoimi najnowszymi doświadczeniami z gier i rekomendacjami na nadchodzący weekend. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem gier akcji, gier RPG czy bardziej relaksujących gier, każdy znajdzie coś dla siebie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

„Ring Fit Adventure” i „Pokemon Shining Pearl”: rozbieżne doświadczenia w grach dla Craiga Reida i Ziona

Craig Reid z przyjemnością rozpocznie sportową przygodę „Ring Fit Adventure” w ten weekend, grę, która może również pomóc Ci w utrzymaniu formy. Według Craiga ta gra jest prawdziwym wyzwaniem fizycznym i ma nadzieję, że sesja gry z Zionem spełni jego oczekiwania.

Jeśli chodzi o Ziona, postanowił zanurzyć się we wszechświecie „Pokemon Shining Pearl”, ulubionej gry fabularnej. Jego miłość do Pokémona Piplupa skłoniła go do zagrania w tę grę i ma nadzieję, że będzie się dobrze bawił odkrywając ten urzekający wszechświat. Te dwie gry oferują zupełnie inne wrażenia z gry, ale obie obiecują rozrywkę.

„Luigi’s Mansion 3” i „Red Dead Redemption 2”: dwie gry różnych gatunków dla Olliego Reynoldsa

Ollie Reynolds postanowił zrobić sobie przerwę od swojej przygody z „Xenoblade Chronicles 3”, aby zanurzyć się w „Luigi’s Mansion 3”. Dla niego ta gra to jedna z tych „pocieszających” gier, w które może grać o każdej porze roku iw każdym stanie ducha.

Jeśli chodzi o PS5, Ollie zaczął grać w „Red Dead Redemption 2”. Poświęca czas na zapoznanie się z grą, delektując się szczegółami i atmosferą. Jest również zachwycony, że może strzelać do złoczyńców podczas eksploracji. Obie te gry oferują różnorodne doświadczenia, a Ollie z pewnością w pełni z nich skorzysta.

„Pikmin 4”, „Venba” i „Cassette Beasts”: stymulujące gry dla Alany Hagues

Alana Hagues spędzi weekend na dopracowywaniu końcowych scen „Pikmin 4” i toczeniu ciężkich bitew w grze. Przyznaje, że niektóre z tych bitew są naprawdę chaotyczne, ale jest zdeterminowana, by je przeprowadzić.
Poza tym Alana planuje zagrać w „Venbę”, grę o gotowaniu, w której będzie mogła wypróbować oferowane przepisy. I wreszcie, nie może się doczekać, aż odkryje „Cassette Beasts” na Nintendo Switch, grę, która obiecuje wrażenia podobne do gier Pokémon. Te trzy gry oferują stymulujące wyzwania, a Alana jest gotowa im sprostać.

„Persona 5 Royal” i „Animal Crossing: New Leaf”: dwa różne doświadczenia Felixa Sancheza

Felix Sanchez będzie kontynuował swoją przygodę z „Persona 5 Royal” w ten weekend, grą, która przykuła jego uwagę. Jest tak pochłonięty tą grą, że zaczął też grać w „Animal Crossing: New Leaf” na swoim 3DS-ie. Według niego niektórzy twierdzą nawet, że jest nawet lepszy od „Nowych Horyzontów”. Felix poświęci więc czas na te dwie legendarne gry w weekend.

„Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy” i „Splatoon 3”: dwie uzależniające gry dla Jima Normana

Jim Norman jest obecnie zanurzony w uniwersum „Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy”. Uwielbia humorystyczną stronę gry i uważa, że ​​pisanie jest doskonałe. Kiedy skończy bronić klientów, może pokusić się o grę w „Splatoon 3”. Zdobył już ekskluzywny tytuł podczas swojej ostatniej sesji gry.Te dwie gry obiecują mu intensywny i zabawny weekend.

„Spidersaurs”, „Blossom Tales 2: The Minotaur Prince” i „GigaBash”: zróżnicowane doświadczenie Gonçalo Lopesa

Gonçalo Lopes jest podekscytowany, że w końcu będzie miał okazję zagrać w „Spidersaurs” i „Blossom Tales 2: The Minotaur Prince”. Obie te gry są dostępne w sklepie internetowym Nintendo i nie mógł się oprzeć ich wypróbowaniu.
Poza uniwersum Nintendo Gonçalo lubi także grać w nostalgiczne gry PSP, takie jak „Ace Combat X: Skies of Deception” i „OutRun 2006: Coast to Coast”. Niestety, te dwie franczyzy nigdy nie zostały przeniesione na Nintendo Switch.
Jego grą tygodnia jest „GigaBash”, przypominająca ulubione filmy Kaiju. Cieszy się, że może niszczyć budynki, stawiając czoła przerażającym kaiju. Ekscytujące doświadczenie z perspektywy.

„Sonic Origins 'Plus’”, „Dordogne”, „We Love Katamari”, „PixelJunk Scrappers” i „Fights in Tight Spaces”: trudny wybór dla Gavina Lane’a

Po wypróbowaniu DLC „Sonic Origins 'Plus’” (które go nieco rozczarowało), Gavin Lane miał mnóstwo gier do zagrania. Wśród nich „Dordogne”, „We Love Katamari”, „PixelJunk Scrappers” i „Walki w ciasnych przestrzeniach”. Jednak nie może się oprzeć wezwaniu „The Legend of Zelda: Breath of the Wild” (ponownie). Jest w trakcie pełnej eksploracji i walczy z potężnymi wrogami. Zobaczymy więc, czy Gavinowi uda się dotknąć jednej z innych planowanych gier lub czy Zelda ponownie ją złapie. Zakład należy do Ciebie!

Źródło: www.nintendolife.com