Gry na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass w przyszłym tygodniu: Brotato, Graveyard Girls, Knights of Braveland i nie tylko!

Odkryj najbardziej oczekiwane gry wideo przyszłego tygodnia na Xbox! Co tydzień omawiamy wszystkie nowości, które pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass. Więcej szczegółów na temat nadchodzących gier znajdziesz poniżej i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premiery mogą ulec zmianie). Zatem zanurzmy się!

Brotato: strzelanka arena inspirowana roguelike’em, w której grasz jako ziemniak uzbrojony w 6 broni, aby walczyć z hordami kosmitów. Wybieraj spośród różnorodnych funkcji i przedmiotów, aby tworzyć unikalne konstrukcje i przetrwać do przybycia pomocy.

Teppo i tajemnicze starożytne miasto: ekscytująca przygoda, w której gracze wcielają się w odkrywcę Teppo poszukującego legendarnej kamiennej fortecy ukrytej w amazońskiej dżungli.

Graveyard Girls: powieść wizualna o tematyce Halloween, opowiadająca o skomplikowanym żalu i pokonywaniu trudności. Zbieraj „bazgroły” Elle, aby poznać jej zmagania, zaprzyjaźnić się z tajemniczą dziewczyną i porozmawiać o śmierci i stracie.

Miniland Adventure: Gra, w której możesz robić, co chcesz! Zacznij od małej działki, którą z czasem możesz powiększać, by wkrótce znaleźć się w dużym, ładnym domu z farmą obok, wytwarzając nowe narzędzia i eksplorując jaskinie.

NINJA KIDZ: MISTRZOWIE CZASU: Pierwsza gra wideo z najpopularniejszej amerykańskiej rodziny ninja online! Ninja Kidz Time Masters to kolorowa przygoda dla całej rodziny, w którą możesz grać sam lub z przyjaciółmi. Uratuj trzech największych mistrzów sztuk walki porwanych przez Doktora Disastera.

Song of Nunu: Historia League of Legends: Zanurz się w wciągającej narracji rozgrywającej się w niezbadanych rejonach Freljordu, gdzie każdy śnieżny krok przybliża cię do prawdy o przeszłości Nunu i Willumpa.

Speed ​​​​Crew: Przygotuj się na pełną adrenaliny rozgrywkę w trybie współpracy! Zbierz drużynę składającą się z 1-4 graczy i wciel się w drużynę elitarnych mechaników, których zadaniem jest naprawianie samochodów i bicie czasu, aby osiągnąć zwycięstwo w tej zabawnej i chaotycznej przygodzie.

Turret Rampage: Broń ludzkości przed podziemnymi potworami, jako ostatnia stojąca wieża! Turret Rampage to strzelanka z elementami obrony wieży.

Knights of Braveland: Kooperacyjna gra akcji typu beat’em up z wygenerowaną historią. Będziesz musiał wytyczyć sobie drogę do zwycięstwa samotnie lub w drużynie składającej się z maksymalnie 4 rycerzy w tej grze akcji RPG, w którą można grać w nieskończoność, osadzonej w uniwersum Braveland.

GINSHA: klimatyczna, przygodowa platformówka akcji w pikselach, ze specjalną tarczą grawitacyjną i mechaniką doskoku.

Adrian’s Tale: Przygodowa gra akcji, w której sterujesz małym bohaterem. Będziesz musiał doskonalić swoje umiejętności, aby awansować w fabule, rozwiązywać zagadki i stawiać czoła wrogom, używając miecza i dodatkowej broni.

Dr. Frank’s Build-A-Boyfriend: powieść wizualna połączona z elementami przygodowymi typu „wskaż i kliknij”, przedstawiająca doktora Franka pragnącego zemsty na swojej byłej.

Draw Rider Remake: Wersja przepisana od początku, większa, lepsza i piękniejsza od oryginału. Klasyczne wyścigi 2D z zabawnymi fragmentami, w których Twoim celem jest dotarcie do mety w określonym czasie.

Dreamland Solitaire: Ucieknij ze świata cudów, ciesząc się magiczną odmianą klasycznego pasjansa!

Jujustu Kaisen: Cursed Clash: Po raz pierwszy ciesząca się dużym uznaniem seria „Jujutsu Kaisen” studia Shueisha Weekly Shonen Jump wkracza do świata gier konsolowych. Staraj się stać najsilniejszym, wykorzystując cechy każdej techniki, dążąc do wspólnego ataku wyzwalanego przez łączenie ataków i pracując w harmonii, aby ocenić sytuację bojową.

Mighty Aphid 2: Po dwuletniej nieobecności Mighty Aphid powraca, by walczyć z Lady Bug i jej hordą złoczyńców. Biegaj, strzelaj, pływaj, biegaj i lataj. Ratuj niewinnych. Walcz z potężnymi bossami. Zdobądź potężne ulepszenia.

Źródło: news.xbox.com