Gry, które pojawią się w tym tygodniu na Xbox Series X, Xbox One i Windows.

Oczekuje się nowych gier na Xbox

Co tydzień Xbox oferuje wybór nowych gier, które wkrótce będą dostępne na platformie. Gry na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass! Sprawdź poniżej wszystkie szczegóły dotyczące nadchodzących gier i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premiery mogą ulec zmianie).

Spirittea – symulator życia inspirowany uniwersum Stardew Valley i Spirited Away. Ludzie przestali oddawać cześć duchom, narażając je na niebezpieczeństwo zagubienia. Uruchom łaźnię publiczną, zaprzyjaźnij się z mieszkańcami, rób takie zajęcia, jak łapanie owadów i karaoke, i znajdź wszystkie duchy!

Broken Roads – Broken Roads, oparte na zamiłowaniu do tradycyjnych gier RPG, oferuje bogatą i wciągającą historię. Gracze przemierzają zdewastowaną, futurystyczną Australię i mają możliwość tworzenia postaci o nieograniczonych możliwościach rozwoju.

KarmaZoo – gra, w której podkreślana jest wzajemna pomoc i dzielenie się. Połącz się z innymi graczami online, aby zdobyć najcenniejszy zasób ze wszystkich: Karmę.

Zamek Super Crazy Rhythm – chaotyczna przygoda rytmiczna, w której będziesz musiał wykazać się kreatywnością, aby utrzymać kombinację.

Czołgi, ale bez czołgów – Zaktualizowana wersja klasycznej gry o czołgach. Gracze będą musieli zbierać monety, unikając pocisków przeciwników.

UFO Robot Grendizer: Święto Wilków – Zanurz się w świecie słynnego gigantycznego robota Grendizer. Gra akcji/przygodowa inspirowana kultowym serialem animowanym.

Agencja Argonautów 1: Złote Runo – Pomóż Agencji Argonautów rozwiązać sprawę kradzieży Złotego Runa, starożytnego reliktu.

Gwiazda Hadesa: Mroczna Mgławica – Stwórz i rozwijaj swoje kosmiczne imperium w trwałej galaktyce, która stale się rozwija.

I wiele innych gier do odkrycia!

Te nowe gry wyglądają obiecująco i zapewnią graczom różnorodne style i motywy do odkrycia. Bądź na bieżąco, aby nie przegapić premiery tych ekscytujących tytułów na Xbox!

Źródło: news.xbox.com