Gry i akcesoria Nintendo Switch pojawią się w styczniu i lutym 2024 r

Hej wszystkim, witajcie w naszym pierwszym comiesięcznym podsumowaniu wydań fizycznych w 2024 roku!

Nadchodzące premiery gier i akcesoriów na Nintendo Switch na styczeń i luty 2024 r

Styczeń jest zazwyczaj jednym ze spokojniejszych miesięcy w roku, jeśli chodzi o premiery, ale wciąż mamy przyzwoitą liczbę tytułów, które pojawią się wkrótce i które warto obejrzeć. Wybraliśmy nasze najbardziej oczekiwane gry, a także inne gry i akcesoria, które wkrótce zostaną wydane. Zerknij i zobacz, czy coś Cię skusi:

Inny kod: Wspomnienie – 18 stycznia

Prince of Persia: Zaginiona Korona – 18 stycznia

Apollo Justice: Trylogia Ace Attorney – 25 stycznia

Mario kontra Donkey Kong – 16 lutego

Pamiętaj, że ten post zawiera linki partnerskie, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać procent sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze ujawnienie FTC.

Inny kod: wspomnienie

Another Code: Recollection zawiera ulepszone wersje gier Another Code wydanych pierwotnie na Nintendo DS i Wii, co stanowi doskonałą okazję do (ponownego) odkrycia serii. Obie gry posiadają przerobioną grafikę, środowiska 3D, aktorstwo głosowe, nowe łamigłówki, przerywniki filmowe, muzykę i wiele więcej. Posiadają również opcjonalny system podpowiedzi i nawigacji, który pomaga początkującym w grach przygodowych.

Prince of Persia: Zaginiona korona

Wreszcie nowa część serii Prince of Persia! Dostępna od 18 stycznia możliwość zanurzenia się w przygodowej grze akcji z manipulacją czasem i przestrzenią. Graj jako Sargon, aby opanować akrobatyczną walkę i odblokować nowe doczesne moce. Możesz zamówić swój egzemplarz w przedsprzedaży poniżej:

Prince of Persia: Zaginiona korona

Apollo Justice: Trylogia Ace Attorney

Dla tych, którzy nigdy nie mieli styczności z tą serią lub chcą przeżyć pewne kluczowe momenty na nowo, Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy oferuje trzy gry w cenie jednej. W kolekcji znajdują się także odcinki specjalne oraz dostęp do bibliotek muzycznych, dzieł sztuki i studia animacji, w których można odtworzyć swoje ulubione sceny. Możesz już zamówić w przedsprzedaży:

Apollo Justice: Trylogia Ace Attorney

Mario kontra Donkey Kong

Klasyk Game Boy Advance, Mario vs. Donkey Kong powraca na Nintendo Switch. Dzięki całkowicie odnowionej grafice gra zapewnia godziny zabawy, łamigłówek i platform. Jeśli chcesz zdobyć największą premierę miesiąca, jest tutaj:

Mario kontra Donkey Kong

Inne gry Nintendo Switch pojawią się w styczniu i lutym 2024 r

Oprócz gier przedstawionych powyżej, w nadchodzących tygodniach może Cię zainteresować wiele innych gier fizycznych…

Nowe akcesoria do kredytu na Switch i eShop

Na koniec, oto wybór akcesoriów do Switcha, które wkrótce pojawią się w sprzedaży, a także nasze przewodniki zakupu Switcha, jeśli szukasz czegoś szczególnego. Nie zapominaj, że możesz także kupować środki i gry w eShopie na Nintendo Life. Zakupy dokonane na naszej stronie pozwalają nam na kontynuację naszej działalności, za co z góry dziękujemy!

To wszystko na styczeń i luty – czy coś przeoczyliśmy? Daj nam znać w komentarzach i daj nam znać, czy zamówiłeś któryś z tych produktów w przedsprzedaży!

Źródło: www.nintendolife.com