Grounded II: Making The Last of Us Part II zadebiutuje 2 lutego

Dokument Grounded II: The Making The Last of Us Part II

Na początku tego miesiąca deweloper Naughty Dog ogłosił, że Grounded II: Making The Last of Us Part II wkrótce będzie dostępny w najnowszej grze The Last of Us Part II Remastered w popremierowej aktualizacji. Teraz wiemy dokładnie, kiedy ten dokument zza kulis będzie dostępny: 2 lutego.

Grounded II zostanie dodany do The Last of Us Part II Remastered w ramach darmowej aktualizacji gry już 2 lutego, ale tego samego dnia będzie można obejrzeć dokument w serwisie YouTube. Zarówno dokument, jak i towarzysząca mu aktualizacja będą dostępne o godzinie 9:00 czasu PT/południa czasu wschodniego.

Za kulisami The Last of Us Part II

Jak widać, Grounded II obiecuje zagłębić się w różne, zakulisowe aspekty najnowszej gry Naughty Dog, według niektórych najbardziej kontrowersyjnej. Zwiastun opisuje kryzys w studiu, przecieki i nie tylko.

Czekając na premierę Grounded II w przyszłym tygodniu, możesz zapoznać się z recenzją The Last of Us Part II przeprowadzoną przez Game Informer, a następnie zapoznać się z opiniami graczy, którzy po raz pierwszy zagrali na temat The Last of Us Part II Remastered. Następnie przeczytaj moją opinię na temat tego, jak adaptacja HBO może naprawić najgorszy aspekt The Last of Us Part II i obejrzyj te dwa NGT dla The Last of Us Part II Remastered: Surviving the No Return Roguelite Fashion i Sprawdź „Utracone poziomy” Wytnij zawartość.

Czy zamierzasz oglądać Grounded II w przyszłym tygodniu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com