Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition już dostępne na Xbox i Switch


Rockstar Games ogłosiło, że ci, którzy zamówią Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition w przedsprzedaży w sklepie Microsoft Store lub Nintendo eShop, mogą teraz wstępnie załadować grę przed jej premierą 11 listopada.

Dla tych, którzy chcą grać na PlayStation 5 lub PlayStation 4, wstępne ładowanie rozpocznie się 6 listopada o godzinie 12:00 czasu lokalnego. Niestety, gracze na PC będą musieli poczekać do daty premiery GTA: The Trilogy, aby rozpocząć pobieranie gry. Jednak ci, którzy kupią grę w przedsprzedaży na PC, otrzymają „specjalny bonus w wysokości 10 USD na dowolny produkt o cenie 15 USD lub wyższej”.

Niezależnie od tego, czy złożysz zamówienie w przedsprzedaży, czy wstępnie wczytasz, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zostanie wydane na wszystkich platformach – PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Switch i PC za pośrednictwem gier Rockstar Launcher – 11 listopada o 7:00 czasu PT/10AM ET/2pm GMT.

Jeśli gra cyfrowa nie jest Twoim preferowanym sposobem zakupu gry, możesz kupić fizyczną kopię GTA: The Trilogy na Xbox Series X/S, Xbox One, Switch i PS4 7 grudnia.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition to zremasterowana kolekcja Grand Theft Auto 3, Vice City i San Andreas, która będzie kosztować 59,99 USD. Te gry zostały stworzone na nowoczesne platformy w Unreal Engine i pojawią się na platformach mobilnych w późniejszym terminie.

Każda gra zawiera „całkowicie przebudowany system oświetlenia; ulepszone cienie, pogodę i odbicia; ulepszone modele postaci i pojazdów; wraz z nowymi teksturami w wyższej rozdzielczości w budynkach, broni, drogach, wnętrzach i nie tylko”. Pojawią się też większe odległości rysowania, nowe foliowanie i nie tylko.

Grand Theft Auto The Trilogy – Zrzuty ekranu z edycji ostatecznej

Pojawią się również ulepszenia jakości życia, takie jak wdrożenie zaktualizowanych elementów sterujących inspirowanych GTA 5, „ulepszenia celowania i namierzania, zaktualizowane koła broni i stacji radiowych, zaktualizowane minimapy z ulepszoną nawigacją, umożliwiającą graczom ustawianie punktów trasy miejsca docelowe, zaktualizowane osiągnięcia, trofea i nie tylko.”

Jeśli nie jesteś gotowy na zakup tych gier lub naprawdę chciałeś tylko jednej z trzech, ogłoszono również, że San Andreas – The Definitive Edition pojawi się w Xbox Game Pass 11 listopada, a Grand Theft Auto 3 zostanie dodany do PlayStation Now 7 grudnia.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.

Source : https://www.ign.com/articles/grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition-pre-load-now-available