Graj na boisku w FIFA 23 wcześnie dzięki EA Play


Uwaga dla fanów: przygotuj się na wczesne wejście na boisko z FIFA 23. Abonenci EA Play będą mieli 10-godzinną wersję próbną gry z wczesnym dostępem, która rozpocznie się 27 września – trzy dni przed premierą!

Dzięki wcześniejszemu dostępowi do FIFA 23, poznasz najbardziej rozbudowany tytuł FIFA do tej pory. The World’s Game to kolejna ewolucja technologii HyperMotion2 na platformach obecnej generacji, która wyznacza standardy realistycznej i wciągającej rozgrywki, a także po raz pierwszy w historii EA SPORTS FIFA możliwość gry jako żeńskie drużyny klubowe.

Członkowie EA Play z niecierpliwością czekają FIFA 23 doświadczenie może udoskonalić swoje umiejętności dryblingu, wskakując do FIFA 22 teraz i zdobywaj nagrody tylko dla członków, w tym odzież Volta, monety Volta, sezonowe dopalacze PD Ultimate Team, aby szybciej awansować, a także zestaw stadionowy. Oto jeszcze więcej ekskluzywnej zawartości i nagród dostępnych teraz w EA Play:

  • FIFA 22 Zestaw bohatera Freddie Ljungberg Tifo – teraz do 30 września
  • FIFA 22 Doładowanie PD sezonu 9 FUT – teraz do 13 października
  • FIFA 22 adidas Adventure Apparel i monety Volta – teraz do 13 października
  • Madden NFL 23 Pakiet Ultimate Team EA Play wrześniowy – teraz do 30 września
  • Madden NFL 23 Wrześniowy zestaw kosmetyczny The Yard EA Play – teraz do 30 września
  • NHL 22 Wrześniowa torba EA Play – teraz do 30 września
  • Legendy siatki Wydarzenie EA Play wrześniowe – teraz do 29 września
  • Legendy Apex Ozdoba na broń z pełnym zasięgiem – teraz do 10 października

Oprócz tych nagród, abonenci EA Play mogą uzyskać dostęp do rosnącej biblioteki ulubionych gier fanów, w tym pełnej akcji, wrażenia z jazdy na krawędzi fotela – oraz najnowszego dodatku do Listy odtwarzania – Legendy GRIDa także 10-godzinny okres próbny Madden NFL 23.

Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na PC otrzymują EA Play bez dodatkowych opłat wraz z subskrypcją Game Pass. Członkowie mogą cieszyć się wspaniałymi korzyściami dla graczy, w tym wyzwaniami i nagrodami w grze, odblokowaniem specjalnej zawartości dostępnej tylko dla członków, testami wybranych zupełnie nowych tytułów, dostępem do kolekcji naszych najbardziej lubianych serii i najlepszych tytułów oraz 10% zniżki na zakupy elektroniczne Sztuki cyfrowe treści.

Odwiedź stronę EA Play, aby uzyskać więcej informacji i aby być na bieżąco z nowościami z EA Play, obserwuj EA Play na Facebooku, Instagramie lub Świergot. Zapoznaj się z regulaminem na stronie EA.com/EA-Play/Terms.

EA SPORTS™ FIFA 23 Edycja Standardowa Xbox Series X|S

Xbox Live

EA SPORTS™ FIFA 23 Edycja Standardowa Xbox Series X|S

Sztuka elektroniczna


69,99 USD

62,99 USD

ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY* Edycję Standardową gry FIFA 23 przed 30 września 2022 r., a otrzymasz: – Niewymienialny zawodnik tygodnia 1 FUT – Wypożyczenie Kylian Mbappé na 5 meczów FUT – Wybór piłkarza na wypożyczenie Ambasadora FUT na 3 mecze FUT – Tryb kariery Wychowankowie Talent, lokalna perspektywa dla młodzieży o światowej klasy potencjale EA SPORTS™ FIFA 23 na Xbox Series X|S przenosi jeszcze więcej akcji i realizmu futbolu na boisko w grze The World’s Game, dzięki postępom w technologii HyperMotion2 napędzanym dwukrotnie większą realnością – przechwytywanie ruchu na całym świecie, które pomaga tworzyć bardziej prawdziwe animacje piłkarskie niż kiedykolwiek wcześniej w każdym meczu. Graj w największe turnieje w piłce nożnej, podczas których Mistrzostwa Świata FIFA dla mężczyzn i kobiet będą dostępne jako aktualizacje popremierowe, graj jako żeńskie drużyny klubowe — po raz pierwszy w historii dzięki dedykowanej animacji HyperMotion2 — i ciesz się funkcjami cross-play, które sprawiają, że gra łatwiej grać przeciwko znajomym**. Ciesz się nowym sposobem gry i budowania wymarzonej drużyny dzięki FUT Moments i ulepszonemu systemowi zgrania w FIFA Ultimate Team™ lub spełnij swoje piłkarskie marzenia w trybie kariery, określając swoją osobowość jako zawodnika lub zarządzaj jako jedni z najlepszych futbolistów znane nazwiska. W VOLTA FOOTBALL i Pro Clubs nadaj boisku więcej osobowości dzięki nowym poziomom dostosowywania i ulepszonej rozgrywce na ulicach i stadionach. Jakkolwiek grasz, poznaj światową grę z ponad 19 000 graczy, ponad 700 drużynami, ponad 100 stadionami i ponad 30 ligami – w tym UEFA Champions League, Premier League, nowym Barclays FA WSL i France D1 Arkema z niezrównaną autentycznością w grze FIFA 23. Ta gra obejmuje opcjonalne zakupy wirtualnej waluty w grze, które można wykorzystać do zdobycia wirtualnych przedmiotów w grze, w tym losowego wyboru wirtualnych przedmiotów w grze. *Obowiązują warunki i ograniczenia. Szczegóły znajdziesz na https://www.ea.com/games/fifa/fifa-23/game-offer-and-disclaimers. **Gra międzyplatformowa włączona w niektórych trybach na platformach tej samej generacji. Więcej informacji o cross-play na https://www.ea.com/games/fifa/fifa-23/news/pitch-notes-fifa-23-cross-play-deep-dive. ©2022 Electronic Arts Inc. EA, EA SPORTS i logo EA SPORTS są znakami towarowymi Electronic Arts Inc. Oficjalny produkt licencjonowany przez FIFA. © FIFA i oficjalne logo licencjonowanego produktu FIFA są prawami autorskimi i/lub znakami towarowymi FIFA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wyprodukowano na licencji Electronic Arts Inc.

EA SPORTS™ FIFA 23 Edycja standardowa Xbox One

Xbox Live

EA SPORTS™ FIFA 23 Edycja standardowa Xbox One

Sztuka elektroniczna


59,99 USD

53,99 USD

ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY* Edycję Standardową gry FIFA 23 przed 30 września 2022 r., a otrzymasz: – Niewymienialną kartę dla drużyny tygodnia 1 FUT – Wypożyczenie Kylian Mbappé na 5 meczów FUT – Wybór piłkarza na wypożyczenie Ambasadora FUT na 3 mecze FUT – Tryb kariery Talent wychowanków EA SPORTS™ FIFA 23 przenosi światową grę na boisko, oferując turnieje FIFA World Cup™ dla mężczyzn i kobiet, dodając kobiece drużyny klubowe i nowe sposoby grania w swoje ulubione tryby. Graj w największe turnieje w piłce nożnej, w których po premierze pojawią się zarówno męskie, jak i damskie Mistrzostwa Świata FIFA™, graj po raz pierwszy jako żeńskie drużyny klubowe i ciesz się funkcjami cross-play, które ułatwiają grę ze znajomymi** . Ciesz się nowym sposobem gry i budowania wymarzonej drużyny dzięki FUT Moments i ulepszonemu systemowi zgrania w FIFA Ultimate Team™ lub spełnij swoje piłkarskie marzenia w trybie kariery, określając swoją osobowość jako zawodnika lub zarządzaj jako jedni z najlepszych futbolistów znane nazwiska. W VOLTA FOOTBALL i Pro Clubs nadaj boisku więcej osobowości dzięki nowym poziomom dostosowywania i ulepszonej rozgrywce na ulicach i stadionach. Jakkolwiek grasz, poznaj światową grę z ponad 19 000 graczy, ponad 700 drużynami, ponad 100 stadionami i ponad 30 ligami – w tym UEFA Champions League, Premier League, nowym Barclays FA WSL i France D1 Arkema z niezrównaną autentycznością w grze FIFA 23. Ta gra obejmuje opcjonalne zakupy wirtualnej waluty w grze, które można wykorzystać do zdobycia wirtualnych przedmiotów w grze, w tym losowego wyboru wirtualnych przedmiotów w grze. *Obowiązują warunki i ograniczenia. Szczegóły znajdziesz na https://www.ea.com/games/fifa/fifa-23/game-offer-and-disclaimers. **Gra międzyplatformowa włączona w niektórych trybach na platformach tej samej generacji. Więcej informacji o cross-play na https://www.ea.com/games/fifa/fifa-23/news/pitch-notes-fifa-23-cross-play-deep-dive. ©2022 Electronic Arts Inc. EA, EA SPORTS i logo EA SPORTS są znakami towarowymi Electronic Arts Inc. Oficjalny produkt licencjonowany przez FIFA. © FIFA i oficjalne logo licencjonowanego produktu FIFA są prawami autorskimi i/lub znakami towarowymi FIFA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wyprodukowano na licencji Electronic Arts Inc.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/16/hit-the-pitch-in-fifa-23-early-with-ea-play/