Grafika koncepcyjna Fire Emblem Engage udostępniona w wywiadzie dla New Nintendo „Zapytaj programistę”.


Obraz: Nintendo

Przed premierą Fire Emblem Engage w tym tygodniu Nintendo opublikowało zupełnie nowy wywiad „Zapytaj programistę” z niektórymi talentami, którzy pracowali nad grą.

W drugiej części wywiadu udostępniono szereg grafik koncepcyjnych. Być może najciekawsze jest to, jak główny bohater gry mógł potencjalnie mieć różne fryzury i kolory. Oto, co powiedział na ten temat dyrektor Intelligent Systems, Tsutomu Tei, wraz ze spojrzeniem:

„Pierwszymi postaciami byli Alear i Céline. Pomyśleliśmy, że najlepiej będzie zacząć od podstawowej postaci męskiej i żeńskiej. To tylko niektóre wstępne projekty z pierwszego szkicu.

„Opierając się na ustawieniach gry, zaproponowała wiele wariacji z różnymi fryzurami, schematami kolorów i tym podobne. Następnie prowadziliśmy tam iz powrotem dyskusje z naszym wewnętrznym personelem, aby zdecydować o wizerunku postaci”.

czujny
Obraz: Nintendo

Inne segmenty tego samego wywiadu mają jeszcze więcej wspólnych koncepcji, oto spojrzenie:

FE
Obraz: Nintendo
FE
Obraz: Nintendo
FE
Obraz: Nintendo
FE
Obraz: Nintendo
FE
Obraz: Nintendo
FE
Obraz: Nintendo

Była też krótka wzmianka o szczegółach oczu w grze i o tym, ile wysiłku włożył w to projektant postaci Mika Pikazo:

„Ponadto włożyliśmy sporo wysiłku w wyraz oczu. Wspomnieliśmy już, że sposób, w jaki używa odważnych kolorów, jest niesamowity, ale oczy są również wyrażone w delikatnej równowadze. Tęczówki oczu były szczególnie trudne. Kiedy spojrzysz na to, jak rysowała oczy, zauważysz, że tęczówki są skomplikowane i nigdy proste”.

FE
Obraz: Nintendo

Co sądzicie o tych koncepcjach? Co powiecie na nowe projekty postaci w Fire Emblem Engage? Powiedz nam poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/01/fire-emblem-engage-concept-art-shared-in-new-nintendo-ask-the-developer-interview