Głosowanie graczy The Sims 4 na przyszłe dodatki

Gracze The Sims 4 mogą teraz głosować na tematy przyszłych dodatków

EA bawi się demokracją, odrzucając ostrożność i pozwalając graczom The Sims 4 zdecydować, co chcą zobaczyć w nadchodzącym DLC. Być może na szczęście, nie jest to darmowe dla wszystkich, a wyborcy muszą działać w ramach bardzo sztywnych parametrów.

EA specjalnie prosi graczy, aby zdecydowali o motywach dwóch nadchodzących zestawów, z których jeden skupia się na modzie Stwórz Sima, a drugi na budowaniu. Nowsza duża ekspansja The Sims 4, Growing Together, została wydana w marcu.

Moda

Jeśli chodzi o modę, chce wiedzieć, czy Rainbow Core („zabawna estetyka z nostalgicznymi, młodzieńczymi wzorami i akcentami kolorystycznymi”) czy dobra staromodna odzież gotycka – z całą jej „nowoczesną siateczką i koronkowymi detalami, ciemnym, dramatycznym makijażem i odważne dodatki” – powinno wygrać. Koncept jest dla Rainbow Core i Goth Fashion.

Grafika koncepcyjna nadchodzących motywów dla modowych dodatków The Sims 4

Budowanie

Jeśli chodzi o motywy budynków, do wyboru jest średniowieczny zamek („ceglane ściany, blanki i okna ze szkła ołowianego ze starego kamienia”) oraz futuryzm zaawansowanej technologii, z jego „eleganckimi metalowymi elementami zewnętrznymi i świecącymi akcentami, które tworzą idealny dom dla każdego odwiedzającego Sima z innej planety”.

Grafika koncepcyjna nadchodzących motywów dla dodatków budowlanych The Sims 4

Grafika koncepcyjna nadchodzących motywów dla dodatków budowlanych The Sims 4

Jeśli ty też jesteś tak dziwnie zaangażowany w trudną sytuację swoich małych cyfrowych podopiecznych, ich szaf i wyposażenia domu jak ja (goth, futuryzm high-tech, jeśli się zastanawiasz), to masz czas do 22 maja do 3 nad ranem BST /21 maja o 19:00 czasu pacyficznego, aby oddać głos.

Źródło: Eurogamer.