Gracze Starfield ujawniają trik pozwalający wcześniej zdobyć zabójczy skafander kosmiczny.

Szukasz sposobu na zdobycie elitarnego sprzętu skafandra kosmicznego we wczesnych godzinach Starfield? Gracze odkryli sprytną sztuczkę, która pozwala im zdobyć skafander kosmiczny Mark I, jego hełm i silnik w ciągu pierwszych dwóch do trzech godzin gry.

Uzyskaj dostęp do skafandra kosmicznego Mark I

Po prostu ukończ pierwsze główne zadanie i zdobądź klucz do domku, aby uzyskać dostęp do kombinezonu. Znajduje się w podziemiach siedziby Constellation. Będziesz musiał obrać kilka objazdów, aby się tam dostać, ale natkniesz się na gablotę zawierającą manekina noszącego zaawansowany zestaw.

Aby otworzyć witrynę, będziesz potrzebować umiejętności otwierania głównych zamków, co oznacza posiadanie trzech punktów umiejętności Bezpieczeństwo. Gracze mogą jednak zajrzeć przez małą szczelinę w szkle, aby wejść w interakcję z manekinem i podnieść kombinezon. Jeśli chcesz uzyskać instrukcje krok po kroku, zapoznaj się z przewodnikiem IGN Starfield lub obejrzyj poniższy film:

[insérer vidéo YouTube Starfield]

Poznaj możliwości Starfield

Długo oczekiwana, epicka gra Bethesdy osiąga już szczyty sprzedaży jeszcze przed oficjalną premierą 6 września, a fani przeszli już przez Early Access w niecałe trzy godziny. Co więcej, gracze korzystają również z Kreatora statków Starfield, aby odtworzyć słynne statki z Gwiezdnych wojen i Star Trek, odkryć odniesienia do innych gier, takich jak Skyrim, i stworzyć własne modyfikacje, aby uzupełnić brakujące funkcje w podstawowej wersji gry.

W naszej recenzji wystawiliśmy Starfield 7/10, mówiąc: „Starfield stoi przed wieloma wyzwaniami, ale atrakcyjność rozbudowanych zadań związanych z odgrywaniem ról i pełna szacunku walka sprawiają, że trudno się mu oprzeć. »

Źródło: www.ign.com