Gracze Helldivers 2 zyskują wcześniejszy dostęp do mechów – oficjalnie?

Wygląda na to, że gracze Helldivers 2 mają już dostęp do długo oczekiwanych mechów i tym razem może to być po prostu oficjalne. W tym tygodniu twórca Helldivers 2, Arrowhead, najwyraźniej zablokował wypuszczenie mechów stojących za wyzwoleniem planety, wysyłając setki tysięcy graczy do walki z Automatami na Tien Kwan.

Odkrycie mechów

W miarę jak trwa walka o uwolnienie Tien Kwana, niektórzy gracze udostępnili filmy na subreddicie Helldivers i na Discordzie, pokazujące coś, co wygląda jak mechy na planecie. Następnie będą mogli z nich skorzystać i zbadać nowe egzoszkielety w Helldivers 2. Jednak z opinii graczy, którzy twierdzą, że znaleźli mechy, wynika, że ​​są one niezwykle rzadkie.

Plotki i spekulacje

Trudno powiedzieć, co jest legalne, a co oszukiwaniem w Helldivers 2, po serii przecieków z rozgrywki ujawniających oficjalnie niedostępne schematy, w tym te dotyczące nadchodzących mechów. Społeczność przyjęła na ten temat kilka założeń, sugerując, że oszuści uzyskiwali dostęp do wydobytych schematów i omijali zabezpieczenia Helldivers 2, aby korzystać z nich online.

Kwestia mechów

Pytanie brzmi teraz, czy Arrowhead odblokuje mechy do ogólnego użytku po wypuszczeniu Tien Kwan. Wydaje się, że jest to kwestia tego, kiedy, a nie czy, skoro w momencie publikacji tego artykułu planeta była wyzwolona w ponad 90%. W przeciwnym razie być może mechy będą dostępne od 14 marca, czyli od daty premiery nowego pakietu premium do Helldivers 2 o nazwie Cutting Edge.

Ten pakiet zawiera nowe zestawy zbroi, nową broń, nowe peleryny i nowe emotki, a wszystko to w atmosferze wysokiego napięcia. Helldivers 2 od czasu swojej premiery w lutym stało się jedną z niespodzianek roku 2024, zajmując pierwsze miejsca na listach przebojów na platformie Steam i sprzedając się podobno w około trzech milionach egzemplarzy. Według przynajmniej jednego analityka jego popularność rośnie.

Źródło: www.ign.com