Gracze Halo Infinite mają obsesję na punkcie nowego nasadki Spartan Cat Ear Helmet!


Podczas gdy kampania Halo Infinite może być opowieścią o tym, jak Master Chief ratuje galaktykę przed większym zagrożeniem niż jakiekolwiek, jakie kiedykolwiek znała, jej tryb wieloosobowy jest teraz domem dla Meowster Chief, ponieważ spartański hełm z kocim uchem jest już dostępny do kupienia w sklepie gry.

Gracze Halo Infinite, którzy wskoczą do sklepu w grze, zostaną powitani przez pakiet „Kociaków” za 1000 kredytów (8,99 USD), który zawiera epicką powłokę pancerza z wyblakłym rumieńcem, rzadki pręgowany ozdobnik, epicki ozdoba Kat i kawałek de résistance — nasadka do kasku Purrfect Audio Epic.

Ten dodatek dodaje urocze kocie uszy na górze każdego hełmu pod rdzeniem zbroi Mark VII, a internet, słusznie, szybko się w nim zakochał.

@s_kiingah nawet myśli, że to „najlepsza rzecz, jaką stworzył Halo”.

@m4boo_ uważa, że ​​cała załoga tych „kocich dziewczyn” jest nawet „bardziej przerażająca niż cała powódź”. Szczerze mówiąc, kim jesteśmy, żeby się nie zgodzić?

Te kocie uszy będą dostępne tylko do czasu odświeżenia sklepu Halo Infinite we wtorek, 28 grudnia, o godzinie 10:00 czasu polskiego (13:00 ET-18:00 GMT), więc fani kotów na całym świecie będą musieli działać szybko, jeśli chcą zdobyć ten bardzo poważny sprzęt. Istnieje duża szansa, że ​​powróci w przyszłości, ale czy chcesz czekać tak długo, aby zbliżyć się o krok do pełnej zbroi Meowjolnir?

Jeśli potrzebujesz więcej przekonywania, @neokitsch_ pokazuje nam, że możesz sparować te kocie uszy z legendarną powłoką pancerza Cynobru ognia za 2000 kredytów (17,99 USD), aby stać się kocią wersją Iron Mana, a kto by tego nie chciał?

Chociaż oczywiście będziesz wyglądać niesamowicie z tymi uszami, pamiętaj, że nie sprawią, że będziesz wyjątkowo podstępny jak prawdziwy kot. Dlatego zawsze uważaj na plecy podczas bitwy, w przeciwnym razie zmarnujesz jedno ze swoich dziewięciu żyć dzięki przydatnej pracy takich osób jak @flairwing.

Jeśli to dla ciebie za mało kosmetycznego dobrodziejstwa, trwa wydarzenie Winter Contingency Halo Infinite, które daje Spartanowi szansę na zdobycie świątecznych nagród w sam raz na najwspanialszy czas w roku.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.

Źródło : https://www.ign.com/articles/halo-infinite-players-are-obsessed-with-the-new-spartan-cat-helmet