Gracze Diablo 4 w wersji beta doświadczają długiego czasu oczekiwania i problemów z serwerem


Ci, którzy mieli nadzieję wcześnie rozpocząć zabicie królowej Succubi, musieli czekać dłużej, niż przewidywano, ponieważ wielu graczy zalogowało się dzisiaj na serwerach beta Diablo 4, aby odkryć długie kolejki i kody błędów uniemożliwiające im wskoczenie do ARPG.

Dzisiaj rozpoczyna się beta wczesnego dostępu dostępna dla tych, którzy zamówili pełną grę w przedsprzedaży lub otrzymali kod, jedząc Kentucky Fried Chicken, podczas gdy w następny weekend będzie gościć każdego, kto chce rozpocząć swoje przygody wcześnie w otwartej becie.

Ale wielu graczy spotkało długie oczekiwanie na zalogowanie się na serwer, kody błędów i inne problemy.

Korzystając z Twittera, mając do czynienia z czasem oczekiwania przekraczającym godzinę, gracze skorzystali z okazji, aby ostrzec innych pogromców demonów i zbagatelizować sytuację.

Przeciążone serwery i długi czas oczekiwania utrzymywały się do popołudnia. Oficjalny Konto Diablo na Twitterze niedawno skomentował problemy, mówiąc: „Zdajemy sobie sprawę z problemów wpływających na wczesny dostęp do otwartej bety, prowadzących do długich czasów oczekiwania w kolejce i rozłączeń serwerów. Zespół zarządza liczbą graczy wchodzących do gry, dopóki nie naprawimy pełnego połączenia kwestie.”

Gracze mogą monitorować znane problemy i poprawki na stronie internetowej Blizzarda.

Wcześniej Blizzard ostrzegał graczy, aby przewidywali czas oczekiwania i ostrzegał, że gracze nie powinni opuszczać kolejki, nawet jeśli utkną na ekranie oczekiwania po upływie czasu kolejki:

„Użytkownicy mogą napotkać kolejkę podczas logowania do Diablo IV podczas weekendu beta wczesnego dostępu. Należy pamiętać, że odliczanie może zakończyć się i przekroczyć czas podany na zegarze kolejki. NIE opuszczaj kolejki, ponieważ spowoduje to ponowne uruchomienie kolejki. dokładniejsze liczniki czasu na Weekend Otwartej Bety”.

W międzyczasie fora Blizzarda były przepełnione użytkownikami opisującymi swoje problemy i frustracje, w tym wątek graczy konsolowych, którzy byli wielokrotnie uruchamiani po odczekaniu czasu oczekiwania w kolejce.

Czasy oczekiwania i problemy z serwerem nie są niczym nowym w przypadku wersji beta, które są przeznaczone przede wszystkim jako testy warunków skrajnych przed pełną premierą, zwłaszcza w przypadku gier tak wyczekiwanych, jak następna pozycja w długoletniej serii gier ARPG firmy Blizzard.

Mimo to czas oczekiwania nigdy nie jest dobry. Mam nadzieję, że problemy wkrótce się wyjaśnią i będę mógł rozpocząć rekrutację mojej armii nieumarłych nekromantów. Aby dowiedzieć się więcej, obejrzyj pierwsze 17 minut bety Diablo IV.

Travis Northup jest pisarzem dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @TieGuyTravis i przeczytaj jego relacje z gier tutaj.

Źródło : https://www.ign.com/articles/diablo-4-beta-players-are-experiencing-long-wait-times-and-server-issues