Gracze Destiny 2 zbierają się w wieży, aby uczcić Lance’a Reddicka


Gracze Destiny 2 gromadzą się masowo w Tower, aby uczcić zmarłego wczoraj Lance’a Reddicka w wieku 60 lat.

Po tym, jak wczoraj rozeszły się wieści, Strażnicy zaczęli gromadzić się u komandora Zavali, którego Reddick słynnie wyraził, aby złożyć wyrazy szacunku. Wiadomości rozeszły się szybko po społeczności Destiny, ponieważ Reddick był nie tylko zagorzałym fanem Destiny, ale od czasu do czasu komunikuj się z graczami w mediach społecznościowych jako dowódca Zavala.

Chociaż w Wieży jest dziś nieco ciszej, prawie w każdym przypadku Strażnicy stali wczoraj ze stoickim spokojem w kręgu wokół Zavali, używając emotki „Tarcza Ludzkości”, aby zaznaczyć niezwykłą obecność swojej postaci, lub siedzieli wśród innych Strażników podczas uczęszczania zaimprowizowane czuwanie przy świecach.

Na subreddicie /r/DestinyTheGame post honorujący Reddicka szybko stał się drugim najpopularniejszym postem w całym Reddit, a wielu członków społeczności i byłych programistów Bungie dzieli się swoimi ulubionymi wspomnieniami o Zavali lub samym Reddicku.

Podanie Reddicka uderzyło szczególnie blisko domu Strażników, którzy spędzili ostatnie dziewięć lat u boku jego postaci w grze. Kiedy wczoraj wszedłem na różne transmisje na żywo na Twitchu, wydawało mi się, że wszyscy o tym rozmawiają. Podobnie na Twitterze, gdzie prawie wszyscy członkowie społeczności Destiny dzielili się zrzutami ekranu z Wieży lub publikowali filmy przedstawiające wszystkich Strażników, którzy zebrali się, by oddać hołd Zavali.

Stephanie Reddick, żona Lance’a, wysłała wiadomość na jego konto na Twitterze zareagować na jego nagłe odejście. Podziękowała również społeczności Destiny, mówiąc: „… tysiącom graczy Destiny, którzy grali w specjalnym hołdzie dla Lance’a, dziękuję. Lance kochał cię tak samo, jak kochał grę”.

Bungie też wydał oficjalne oświadczenie po wiadomościach stwierdzając, że „Lance Reddick był ikoniczną postacią na ekranie, w Destiny i, co najważniejsze, osobiście. Jego miłość do naszej społeczności była widoczna w komandorze Zavali, w jego bezkompromisowym oddaniu swojemu rzemiosłu i promieniującej życzliwości, która dotknęła tych wokół niego. Powiedzieć, że będzie go brakować, to głębokie niedopowiedzenie, ale nie mniej prawdziwe. Spoczywaj w pokoju, Lance.

Jak powiedział komandor Zavala: „Oczy do góry, strażniku”.

Aktualizacja: Dodano oświadczenie żony Lance’a, Stephanie Reddick.

Matthew Adler jest autorem artykułów handlowych, artykułów, przewodników, wiadomości, zapowiedzi i recenzji dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @MatthewAdler jak również sprawdzić jego wyselekcjonowane listy odtwarzania IGN.

Źródło : https://www.ign.com/articles/destiny-2-players-are-gathering-in-the-tower-to-honor-lance-reddick