Gracze Apex Legends są zazdrośni o szczegółowe statystyki broni w wersji mobilnejApex Legends Mobile jest obecnie testowany w Meksyku, Kolumbii i Peru, a nowe obrazy z mobilnej wersji darmowego battle royale Respawn wzbudzają zazdrość graczy na konsolach i komputerach PC.

W Apex Legends Mobile znajdują się szczegółowe zestawienia statystyk dla każdej broni w grze. Strona statystyk dla każdej broni zawiera informacje o odrzucie, szybkostrzelności, szybkości przeładowania, modelach rozkładu obrażeń, skutecznym zasięgu i nie tylko. To wiele świetnych informacji na wyciągnięcie ręki, dlatego gracze Apex Legends na konsolach i PC na subreddicie gry życzą sobie, aby podobna funkcja pojawiła się w podstawowej wersji gry.

Obecnie nie jest jasne, czy broń w grze mobilnej jest zbalansowana identycznie jak jej odpowiednik na konsolę i komputer, ale niezależnie od tego, posiadanie większej ilości informacji w grze o tym, jak działa broń Apex Legends, nie byłoby złe.

Niedawna aktualizacja Apex Legends przyniosła duże zmiany w Rampart i licznych broniach, a także usiłowała usunąć niezamierzoną mechanikę stukania w grę. Deweloper Respawn Entertainment później opóźnił usunięcie efektu stukania, powołując się na nieprzewidziane efekty uboczne rozgrywki.

Apex Legends Mobile jest rozwijany przez Lightspeed & Quantum Studios, spółkę zależną Tencent Games i twórców PUBG: Mobile, we współpracy z Respawn. Fakt, że mobilna wersja gry jest budowana w dużej mierze od podstaw, może oznaczać, że będzie więcej niż kilka różnic między obiema wersjami, a gracze mobilni nie będą mogli grać z tymi na PC i konsolach. Apex Legends Mobile nie ma obecnie daty premiery.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.Source : https://www.gamespot.com/articles/apex-legends-players-are-jealous-of-the-mobile-versions-detailed-weapon-stats/1100-6496648/?ftag=CAD-01-10abi2f