Gracze Apex Legends niezadowoleni z nowych zmian w przepustce bojowej

Nowa przepustka bojowa Apex Legends wywołuje oburzenie wśród graczy w związku z ogłoszonymi zmianami. To nowe podejście do postępów w tej wersji Titanfall zostało zaprezentowane w poście aktualizacyjnym na stronie internetowej gry. W artykule opisano szereg fundamentalnych zmian w sposobie zdobywania nagród, przy czym zespół stwierdził, że jego celem jest „poprawa twoich wrażeń i komfortu”. cele rozwoju.”

Duże zmiany w przepustce bojowej

Główne zmiany, które zobaczą gracze, to długość przepustki bojowej i sposób zakupu przyszłych przepustek. Do tej pory przepustki bitewne wymagały od graczy ukończenia 110 poziomów, aby zdobyć wszystkie nagrody, w tym broń reaktywną i jej wariant. Jednakże sezon 22 będzie zawierał dwie przepustki: jedną na pierwszą połowę i drugą na drugą, każda z 60 poziomami do ukończenia. Obie połówki zawierają po jednej broni reaktywnej.

Zwiększone nagrody sezonowe

EA i Respawn twierdzą, że nowa struktura spowoduje podwojenie nagród sezonowych dla graczy Apex Legends, którzy korzystają z darmowej wersji przepustki bojowej. Jednak każde półsezon przepustki premium będzie teraz kosztować 10 dolarów, a opcja zakupu przepustek za monety Apex zostanie usunięta. Każda przepustka będzie oferować tę samą liczbę monet dla graczy darmowych i premium, co oznacza podwójną liczbę monet Apex, które można zdobyć w sezonie, ale ci, którzy zaoszczędzili swoje monety, nie będą już mogli ich używać do przyszłych przepustek.

Dostosowania oferujące więcej treści

Inne zmiany w planie premium Apex Legends zwiększają liczbę pakietów Apex i pakietów tematycznych Legends, podwajając jednocześnie ilość materiałów rzemieślniczych w ramach przepustki premium. Pakiet Premium, który wcześniej można było kupić za 2800 monet Apex, teraz nazywa się Premium+ i kosztuje 19,99 USD. Zawiera tylko 10 poziomów do pominięcia, oferując jednocześnie więcej egzotycznych odłamków, dwa warianty skórki Premium+ Legendary oraz możliwość grania wszystkimi Legendami przez cały czas trwania przepustki bojowej.

Reakcje fanów Apex Legends na nową przepustkę bojową

Na razie gracze Apex Legends nie są zbyt zadowoleni ze zmian. Niektórzy kwestionują zwiększone koszty i usunięcie możliwości używania monet Apex do zakupu karnetów, podczas gdy inni wyrażają swoje niezadowolenie w mediach społecznościowych.

Źródło: www.ign.com