Gracz Halo Infinite wygrywa ponad 100 kolejnych meczów free-for-all


Są porządni gracze Halo Infinite, naprawdę świetni gracze, rankingowi gracze Onyx, a jest też Remy „Mint Blitz”, australijski streamer, który wygrał ponad 100 meczów „free-for-all” z rzędu.

Po raz pierwszy zgłoszony przez Kotaku, Mint Blitz pierwotnie zamierzał wygrać 50 kolejnych meczów „free-for-all” w niedawno wydanej (i bezpłatnej) części gry wieloosobowej Halo Infinite. Jednak po wygraniu 50 z rzędu podniósł stawkę i starał się wygrać 100 kolejnych meczów… i zrobił to. W rzeczywistości nadal wygrywał jeszcze więcej, ostatecznie przełamując passę wokół „105, 106 zwycięstw z rzędu”.

Streamer powiedział, że zebranie 100 kolejnych zwycięstw zajęło mu około tygodnia i poszło w zasadzie bezbłędnie, z wyjątkiem jednej czkawki: jego komputer zawiesił się i został zmuszony do opuszczenia Halo Infinite. Jednak jego nagranie pokazuje, że zyskał 10 punktów, co oznacza, że ​​prawie na pewno wygra. Biorąc pod uwagę, że zamrożenie komputera jest poza jego zasięgiem, Mint Blitz absolutnie się do tego nadaje. Kiedy ponownie uruchomił grę, wrócił do swojej zwycięskiej passy.

Po tym, jak wszystko zostało powiedziane i zrobione, Mint Blitz dostarczył kilka opinii dotyczących trybu „free-for-all”. Na szczycie jego listy był brak karabinów snajperskich obecnych w trybie dla wszystkich. Powiedział, że pojawia się tylko na jednej mapie, a nawet wtedy tylko w około 50 procentach czasu. To zmusiło go do stawienia czoła wyzwaniu w inny sposób (zamiast polegać na wielokrotnych zabójstwach snajperów, co wydaje się wskazywać, w jaki sposób zwykle odniósłby tyle zwycięstw w starszych tytułach Halo).

Podkreślił również niektóre pistolety, które uważał za szczególnie przydatne, a także pewne dziwne dziwactwa, które odkrył przy ich użyciu. Mint Blitz mówi, że Shock Rifle jest świetny – zabija od razu jednym strzałem w głowę – ale aby trafić w głowę, musisz strzelać za gracza, gdy biegnie w danym kierunku. Powiedział też, że pistolet plazmowy potrzebuje z powrotem swoich funkcji EMP, ale poza tym klasyczna „kombinacja noobów” – wystrzel naładowany wybuch, przełącz się na precyzyjną broń, taką jak pistolet Sidekick, i wyeliminuj je jednym szybkim strzałem – działa równie dobrze zawsze.

Powiedział, że Mauler jest prawdopodobnie najlepszą bronią w Halo Infinite, powołując się na dużą pojemność amunicji, zabójczą precyzję i silną walkę w zwarciu. Jeśli obejrzysz jego film, zobaczysz, że Repulsor jest czymś, czego często używa do wyrzucania wrogów z klifów i przez szczeliny, aby również śmiertelnie zginąć.

„Wygranie 100 meczów z rzędu było niesamowicie stresujące”, mówi Blitz w filmie, który opublikował na YouTube, przełamując ten wyczyn. „Miałam przyjaciół, a kiedy zbliżałam się do lat 90., wszyscy [said] „Nie dławisz się na 100, Remy, nie dławisz się. Byłoby naprawdę źle, gdybyś schrzanił ostatni mecz. Panikowałem, że się udławię.

Dobra passa dobiegła jednak końca po tym, jak nie mógł pokonać kogoś na mapie Halo Infinite’s Bazaar. Tutaj czułem się dumny z siebie, że dostałem się do Diamentu…

Aby dowiedzieć się więcej o Halo Infinite, przeczytaj, dlaczego tak jest Informator gry Gra roku 2021, a potem sprawdź Informator gry Recenzja Halo Infinite. Przeczytaj, dlaczego uważamy, że strzał z chwytakiem Halo Infinite zmienia zasady gry.

[Source: Kotaku]


Jak myślisz, jaka może być Twoja najdłuższa passa dla wielu graczy w Halo Infinite? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2021/12/31/halo-infinite-player-wins-more-than-100-consecutive-free-for-all-matches