Diablo 4: YouTuber pokonuje bossa Ashava solo

Gracz Diablo 4 pokonuje światowego bossa Ashava

Podczas weekendowej otwartej bety Server Slam, YouTuber Diablo i streamer wudijo samodzielnie pokonali bossa Ashava postacią hardcore na poziomie trudności weteran. Ashava to boss w stylu rajdu, który ma zaoferować grupie 12 graczy trudne wyzwanie, które należy ukończyć w ciągu 15 minut.

Warto podkreślić, że Ashava zajmuje się obszarem na poziomie 25, ale Blizzard ustawił pułap beta Summer Slam na 20, co sprawia, że walka jest trudniejsza niż powinna. Dodatkowo, wudijo grał jako postać hardcore, co oznacza permanentną śmierć. Gdyby wudijo zginął w dowolnym momencie od stworzenia postaci do poziomu 20, jego Łotrzyk zostałby utracony, więc nie ma powtórnych prób z tą postacią.

Wudijo grał na poziomie trudności weterana (drugi poziom świata), najtrudniejszym poziomie trudności dostępnym w wydarzeniu Server Slam.

Walka z Ashavą

Poniższy film przedstawia walkę. To niezwykły zegarek, jeszcze bardziej napięty przez muzykę, która nasila się w miarę trwania bitwy. Wudijo wykazuje imponującą koncentrację, śmigając po polu bitwy, gdy wyczerpuje pasek długiego życia Ashawy.

„Używa konfiguracji Rapid Fire Rogue, która maksymalizuje obrażenia z dystansu. Dzięki tej konfiguracji wudijo jest w stanie strzelać do Ashawy z dystansu tam, gdzie to konieczne, unikać ataków i zatrutych obszarów, a gdy jest blisko, trzymać się stosunkowo bezpiecznie pod tylnymi łapami Ashawy.”

Warto podkreślić, że wcześniej wudijo pokonał Ashawę solo w poprzednich wersjach beta Diablo 4, co może tłumaczyć jego zrelaksowaną postawę po zwycięstwie.

Sława Wudijo

Sława Wudijo z robienia kpin z wyzwań Diablo jest dobrze znana w Blizzardzie – podczas niedawnej transmisji na żywo dla deweloperów pracownicy powiedzieli, że w pełni spodziewają się, że będzie solo z bossem.

Źródło: Eurogamer.net.