Gracz Call of Duty sprzeciwia się przemocy, uruchamiając usługę taksówkarską w Warzone 2Call of Duty: Warzone 2 firmy Activision Blizzard może polegać na zmierzeniu się ze sobą 150 super żołnierzy w walce na śmierć i życie, ale jeden gracz wybrał mniej brutalną karierę.

Jak donosi VG247, użytkownik Reddit, Crescendummain, został taksówkarzem w grze dzięki nowej funkcji czatu głosowego Warzone 2. Gracz podjeżdża do innych oddziałów i o ile go wcześniej nie zabiją, oferuje im przejażdżki w dowolne miejsce na mapie.

Szukając tej pięciogwiazdkowej recenzji, Crescendummain trzyma się tylko głównych dróg, aby gracze mogli płynnie dojechać do celu, oferując po drodze typową pogawędkę.

Czat zbliżeniowy, jak sama nazwa wskazuje, oznacza, że ​​gracze mogą teraz słyszeć czat głosowy pobliskich wrogów. Chociaż naturalnie powoduje to wiele krzyków i przekleństw, Crescendummain wykorzystał to, aby szerzyć trochę życzliwości w skądinąd intensywnej strzelance pierwszoosobowej.

Warzone 2 w końcu wystartowało w tym tygodniu jako następca przeboju dewelopera Infinity Ward Call of Duty Battle Royale, oferując szereg nowych funkcji. Największą z tych zmian jest jednak nowa mapa Al Mazrah, ponieważ seria odeszła od klasycznych ustawień Verdansk i Caldera.

Uruchomienie nie przebiegło jednak gładko, ponieważ kilku graczy napotkało usterkę, która uniemożliwiła im dostęp do gry i kazała im kupić Modern Warfare 2, aby wrócić.

Ryan Dinsdale jest wolnym strzelcem IGN. Całymi dniami będzie opowiadał o Wiedźminie.Źródło : https://www.ign.com/articles/call-of-duty-player-takes-stand-against-violence-by-starting-taxi-service-in-warzone-2