Gra przygodowa typu „wskaż i kliknij” Przerażająca opowieść jest już dostępna


Streszczenie

  • Gra idealna na Halloween, Straszna opowieść jest już dostępny.
  • Pomóż małemu chłopcu w odnalezieniu jego brata i przywróceniu pokoju na ziemi.
  • Niech atmosfera tej gry przygodowej typu „wskaż i kliknij” wciągnie Cię w jej świat.

Lepiej znajdź przytulny koc, ponieważ Straszna opowieść, upiorna przygoda typu point and click o sławie PC trafiła na konsolę Xbox! Wyłącz światła, zapal świece i pozwól się zabrać w ponurą przygodę.

Zbliża się sezon Halloween, więc naturalnie szukamy rodzajów mediów, które pomogą nam wkroczyć w ten czas przerażających historii i rzeźbionych dyń. A jaka lepsza gra to zrobić niż taka, która nazywa się Straszna opowieść? Nie mogę wymyślić lepszego kandydata. Gra zaczyna się od tego, że twój brat zostaje porwany przez nieziemskie moce zła. Tak po prostu, twoje życie zamienia się w horror i zostajesz sam w przerażającym, złowieszczym lesie, zmuszony do samodzielnego radzenia sobie. Jest to z pewnością pociągająca przesłanka, która sprawia, że ​​chcesz więcej i powiem ci, więcej dostajesz. Biegasz, chowasz się, rozwiązujesz zagadki. Grasz nawet na piszczałkach! Wszystko to zapakowane w piękny pakiet przepięknej, ponurej grafiki 2D i niesamowitej, przerażającej muzyki. Twórcy naprawdę dopracowali wygląd i dźwięk wszystkiego w tej grze i przyjemnie jest w nią grać i pozwolić, by cię przeraziła.

To mało powiedziane, aby zadzwonić Straszna opowieść atmosferyczny. Emanuje stylem i przerażającym nastrojem braci Grimm. Jeśli zdecydujesz się go podnieść, zdecydowanie polecam grać w pojedynkę i w pełnej ciemności, aby uzyskać pełnię wrażeń (otulenie się kocem jest dozwolone, jeśli nie jest to zachęcane). Jest coś magicznego, co dzieje się, gdy pozwalasz grze pokazać ci pełny potencjał terroru. Immersja wciągnie Cię w ten skazany, nawiedzający świat i nie pozwoli Ci się wyczołgać. Wiele razy, kiedy grałem na nim wieczorem i musiałem biec do kuchni po coś do jedzenia, spoglądałem na okna z podejrzliwością i bałem się ubrań wiszących nad krzesłami. Ten z pewnością jest skarbem dla każdego miłośnika horrorów i makabry. Jeśli są na tyle odważni, żeby się z tym zmierzyć.

Xbox Live

Straszna opowieść

Gry bez grawitacji


2

$9.99

Pewnego dnia na spacerze z bratem dzieje się coś strasznego. Wszystko przeradza się w horror i zostajesz wciągnięty w straszny koszmar, z którego nie możesz uciec. Twój brat został porwany przez dziwne, nieludzkie istoty, a ty zostajesz twarzą w twarz ze złowieszczym lasem pełnym grozy oraz niebezpiecznych i dziwnych stworzeń. Rozwiąż zagadki, które utorują Ci drogę, nie daj się złapać i uratuj swojego brata! Poznaj mroczną historię, która spotkała niegdyś spokojny i spokojny las, zmieniając go w przerażające miejsce pełne nieziemskiego zła. Być może to Ty rozwiążesz wszystkie tajemnice lasu i przywrócisz spokój… ale to nie jest bajka, jest przerażająca, więc nie rób sobie nadziei.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/08/creepy-tale-available-now/