Gra Lollipop Chainsaw ujawnia swój oficjalny tytuł, ogłasza opóźnienie wydania

Trwają prace nad remake’iem Lollipop Chainsaw, który właśnie został oficjalnie zaprezentowany przez Dragami Games. Niestety, fani będą musieli poczekać nieco dłużej, niż oczekiwano, ponieważ premiera gry została przesunięta na lato 2023 r., a nie na lato 2022 r., jak pierwotnie planowano.

Opóźnienie dla Lollipop Chainsaw RePOP

Dragami Games, studio odpowiedzialne za remake, ujawniło, że będzie nosił tytuł Lollipop Chainsaw RePOP. Decyzja o przesunięciu premiery tłumaczona jest troską dewelopera o zapewnienie graczom jak najlepszych wrażeń z gry. W związku z tym okres rozwoju został przedłużony, aby zagwarantować jakość ostatecznej wersji gry. Studio serdecznie przeprasza fanów, którzy z niecierpliwością czekali na nową wersję Lollipop Chainsaw i prosi o wyrozumiałość w obliczu zaistniałej sytuacji.

Uzasadnione oczekiwanie

To ogłoszenie następuje po pierwszej prezentacji Lollipop Chainsaw RePOP w 2022 roku. Jest to remake gry akcji Lollipop Chainsaw z 2012 roku, opracowanej przez Grasshopper Manufacture. Twórca Goichi „Suda51” Suda i pisarz James Gunn nie są zaangażowani w ten projekt.

Pomimo mieszanych recenzji po pierwszym wydaniu, Lollipop Chainsaw udało się zdobyć pewną rzeszę lojalnych fanów. Ci drudzy od dawna czekali na reedycję gry przystosowaną do konsol nowej generacji. Dzięki Lollipop Chainsaw RePOP ich marzenie się spełni… ale nadal będą musieli poczekać do lata 2024 roku, aby w to zagrać.

Platformy do potwierdzenia

Na chwilę obecną nie ogłoszono jeszcze platform, na których Lollipop Chainsaw RePOP będzie dostępny. Gracze będą więc musieli poczekać na więcej informacji na ten temat.

Kat Bailey jest dyrektorem ds. wiadomości IGN i współgospodarzem czatu głosowego Nintendo. Czy masz jakieś informacje do udostępnienia? Wyślij mu prywatną wiadomość na Twitterze @the_katbot.

Źródło: www.ign.com