Gra Lies of P jest już dostępna w Game Passie: poznaj naszą opinię!

Czy jesteś fanem gier wideo i lubisz mroczne i wciągające historie? W takim razie pokochasz Lies of P! Ta gra, która właśnie została wydana w ramach Game Pass, pozwala zanurzyć się w niejasnej reinterpretacji słynnej opowieści o Pinokio. Ale bądź ostrożny, nie spodziewaj się, że znajdziesz dziecinną wersję, którą znasz, Lies of P ma dla Ciebie wiele niespodzianek!

Lies of P już dostępne w ramach Game Pass

Początkowo Lies of P miało zostać wydane jutro w ramach Game Pass, ale niespodzianka, w końcu jest dostępne już dziś! Kilka godzin temu ogłosił to na Twitterze Aaron Greenberg, wiceprezes ds. marketingu gier w Xbox. Gracze na Xbox i Steamie mogą teraz zanurzyć się w tym mrocznym i tajemniczym wszechświecie.

Mylące nowe daty premiery

Data premiery Lies of P była nieco myląca. Choć powszechnie ogłaszano datę 19 września, od dzisiejszego ranka gra jest już dostępna na Xboxie i Steamie. Z drugiej strony wersja na PlayStation nadal przewidziana jest na jutro (a raczej na północ dzisiejszego wieczoru).

Wygląda na to, że Lies of P trafiło już w ręce wielu graczy, szczególnie tych, którzy zamówili w przedsprzedaży Edycję Deluxe i mogli uzyskać do niej dostęp od 15 września. Może więc daty premiery były przez cały czas kłamstwem…

Zanurz się w mrocznym i tajemniczym wszechświecie

Lies of P oferuje mroczną wizję Pinokia. Wcielasz się w „P”, marionetkę stworzoną przez Geppetto, mieszkającą w przeklętym mieście Krat. Będziesz musiał przebić się przez sieć kłamstw i tajemnic, walcząc z przerażającymi marionetkami.

Ta gra otrzymała ocenę 8/10 od IGN, a Travis Northup napisał w swojej recenzji, że Lies of P „nie odbiega zbytnio od inspiracji w stylu Souls, ale niczym marionetka manipulowana przez utalentowanego mistrza lalkarza, gra swoją rolę doskonale w mrocznym i cudownym świecie fantasy.”

Jeśli przygotowujesz się do zanurzenia się w Lies of P, czy to teraz, jutro, czy kiedy zostanie wydana na Twojej ulubionej platformie, koniecznie zapoznaj się z 14 niezbędnymi wskazówkami dla początkujących IGN oraz naszym przewodnikiem na temat wyboru klasy początkowej.

Wciągająca gra, która nigdy nie przestaje Cię zaskakiwać

Lies of P to gra, która zachwyci fanów mrocznych i narracyjnych gier. Jego oryginalny wszechświat i dobrze zaaranżowana mechanika gry zabiorą Cię w wyjątkową przygodę. Nie czekaj więc dłużej i zanurz się w tajemniczym świecie Lies of P!

Źródło: www.ign.com