Gra Felix the Cat firmy Konami wkrótce pojawi się na PS5, PS4, Switch i PC. Odkryj pełne streszczenie gry!

Powrót Kota Felixa do świata gier wideo

Według nowego rankingu, który pojawił się w ESRB, słynna postać z kreskówek Felix the Cat wydaje się powracać do świata gier wideo.

Platformowa gra akcji dla fanów Felixa

Gra Felix the Cat na Switcha i kilka innych platform jest opisywana jako „zbiór platformowych gier akcji”, w których gracze towarzyszą Felixowi w różnych środowiskach 2D, gdy wyrusza on w podróż mającą na celu ocalenie swojej dziewczyny przed złym profesorem. Oto pełny opis:

„To zbiór platformowych gier akcji, w których gracze pomagają Felixowi uratować jego dziewczynę przed złym profesorem. Gracze przemierzają pikselowane środowiska 2D, korzystając z gadżetów i pojazdów (np. Rękawicy bokserskiej, czołgu, łodzi podwodnej), aby pokonać małe, kreskówkowe stworzenia. Wrogowie zazwyczaj spadają z ekranu po trafieniu; niektóre spotkania z bossami przedstawiają wymyślne ataki z użyciem broni, kreskówkowe bomby i lekkie eksplozje. »

Ogólna klasyfikacja publiczna

Ocena „E” dla wszystkich, a ta kolekcja najwyraźniej zawiera „łagodną przemoc w świecie fantasy”. Historia Felix the Cat na platformach Nintendo sięga czasów NES i Game Boy (1992/93), a deweloperem był Hudson Soft.

Wydanie planowane na kilka platform

ESRB oceniła grę „Felix the Cat” wydaną przez Konami na PS5, PS4, Switch i PC. „To zbiór platformowych gier akcji, w których gracze pomagają Felixowi uratować jego dziewczynę przed złym profesorem. » https://t.co/EefgFTZIAd pic.twitter.com/2iPdGz1iBo — Gematsu (@gematsu) 19 listopada 2023 r.

W ostatnich latach Konami wypuściło już kilka innych klasycznych kolekcji. W zeszłym miesiącu wydano Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 na wszystkich platformach, w tym na Switchu.

Monitorowanie wiadomości

Jeżeli będziemy mieli jakiekolwiek aktualizacje dotyczące tej najnowszej klasyfikacji, będziemy Państwa o tym informować.

Źródło: www.nintendolife.com